יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
היועץ הפנימי 
 
3 קולות משפיעים על האדם מבפנים - מהם? / מאת יואב ברנזון
 
  
היועץ השכלתני
 
השכל הוא היועץ הראשון. הוא דוחף אנשים למטרות מוגדרות כמו כסף, מעמד, פוזה, כוח והשפעה. הקול הרציונלי תמיד יעשה חישובים של כדאיות. מוסר אינו אחד מהשיקולים שלו כי המטרה מקדשת את האמצעים.
 
מה שמעניין את השכל הוא להתקדם ברמת החיים, בנוחות, באמצעים החומריים, באפשרויות הכלכליות. לעיתים קרובות, השכל מעדיף את מראית העין  ושואף תמיד להתחזקות במישור החברתי.
 
 
 
היועץ היצרי
 
היצר (או הבטן) הוא היועץ השני והוא עסוק בדברים אחרים לגמרי. הכסף לא מעניין אותו וגם לא רמת החיים. את היצר מעניינת קודם כל המשיכה המינית והריגוש. האפשרות לחוות חוויות חושניות וליהנות מארוחה טובה, סקס מעולה או ריקוד סוחף.
 
מה שמעניין את היצר הוא ליהנות, להיות חופשי, לקיים יחסי מין, לחוות ריגושים, שיאים גבוהים ותחושות נעלות. היצר ידחוף אנשים לצרוך סמים למשל, להיות בריחוף ובהיי, לרדוף אחרי בחורה מושכת או לשתות אלכוהול בכמויות. 
 
 
 
היועץ הרגשי
 
הלב הוא היועץ השלישי. הלב תמיד מחפש אחר האמת. לא הכסף חשוב לו וגם לא המשיכה. קודם כל הכוונה, טוהר המידות, האם הדברים הם כפי שהם באמת או שמדובר באשליה. הלב מתבונן עמוק.
 
מה שמעניין את הלב הוא לחיות באמת רגשית, להיות במקום הנכון והמדויק, להיות "נקי" ולא מניפולטיבי ולבנות חיים של שלמות ואמת.  הלב מחפש אחר מקצוע של שליחות ואמת, אהבה שהיא אהבת אמת ובית שהוא אוטנטי ונכון. הלב תמיד מחפש אחר המהות של הדברים והשליחות והייעוד העמוק שיש בהם.
   
 
 
3 היועצים בראי הזוגי
 
אנשים שמסתמכים על היועץ השכלתני יתחתנו בגלל כסף, בגלל פוזה או מעמד. לא בגלל אהבה ולעיתים קרובות גם ללא משיכה. אנשים שמקשיבים ליצר ילכו אחרי המשיכה המינית. כל מה שיעניין אותם הם בני זוג מסוכנים, מרגשים, יפים, בלתי מושגים וסקסיים שאחריהם הם ירדפו ובהם הם יבחרו.
 
לעומתם, אנשים שיקשיבו ללב יחפשו אהבת אמת, קשר מלא ושלם שיעניק להם סיפוק וגם משמעות בחיים. אהבה יציבה וארוכת טווח המבוססת על התאמה והרמוניה זוגית.
  
 
וטיפ לסיום: הסתכלו על החיים שלכם ותדעו מיד מיהו היועץ המרכזי והמשפיע ביותר שלכם. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il