יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
רווקות ושנאה 
 
רווקות מתאפיינת פעמים רבות בדפוס שנאה כלפי גברים - מדוע? / מאת יואב ברנזון
 
  
תכונות הרווקה הקלאסית - ביקורתיות, התנשאות, פגיעות ושנאה
 
לא מדברים על זה הרבה, אבל אחד הדברים המשותפים לנשים רווקות היא שהן חולקות יחד סט של תכונות שליליות דומות. רובן הן מאוד ביקורתיות (כלפי עצמן וכלפי גברים), פגיעות, לעיתים קרובות כועסות, זועמות ושונאות.
 
סט התכונות הללו אינו נובע רק מניסיון רע ומצטבר עם גברים אלא ממשהו עמוק יותר - מגישה סגורה, חשדנית, תועלתנית וקשה לעצמן, לחיים, לגברים ובכלל.
 
 
 
הרווקה - הבחירה הטראגית
 
רוב הרווקות בוחרות את הגברים הלא נכונים. הן עושות זאת בין היתר משום שהן ביקורתיות, משום שהן שונאות. התכונות הללו מושכות אותן באופן לא מודע לגברים הלא נכונים או לקשרים הלא נכונים.
 
תכונות כמו אהבה, פתיחות, נדיבות, העדר שיפוטיות, אמונה, סבלנות וחיוביות היו מביאות להן גברים אחרים לגמרי ומערכות יחסים איכותיות בהרבה. דווקא אותו סט תכונות שלילי הוא זה המוביל אותן לקשרים בלתי אפשריים, לגברים פוגעניים, להתנהלות לא נכונה בקשרים שלהן ובסופו של דבר למעגל קסמים שבו הן שוב ושוב מוצאות את עצמן לבד או פגועות או שונאות. הדבר נכון גם לגבי נשים שכבר נמצאות במערכות יחסים אבל אינן מצליחות משום מה להביא את הקשר שלהן למקומות גבוהים יותר ואוהבים יותר. 
 
 
 
שיפור יחסים - מביקורת לפרגון, מפגיעות לנתינה, מדחייה לנדיבות
 
גם רווקות וגם נשים הנמצאות בזוגיות חייבות להתבונן לרגע על עצמן ולשאול את עצמן האם אין דרך טובה מזו? אין ספק שניתן לשפר יחסים זוגיים או לשנות את מעגל הקסמים של הרווקה הנצחית על ידי שינוי הגישה בלבד: להיפתח, לא לבקר, לא לשפוט, להאמין ולהיות חיובית ומפרגנת.
 
שנאה היא הזרע שמוביל לכאב ולבדידות - תמיד. נשים ששמות את התכונות השליליות בצד (תכונות כמו חרדה, פחדים, חשדנות מוגזמת, שיפוטיות, התנשאות, תחושה שהכל מגיע לי, זלזול בגברים, שנאה לגברים, הסתכלות על גברים כאמצעי טכני ולא כבני אדם, חוסר סבלנות ופגיעות מוגזמת) ישפרו פלאים את ההתנהלות שלהן בקשרים שלהן.
   
 
 
לעבוד על עצמכן
 
נסו להשתנות. להפסיק להיות שליליות. להתחיל לפעול באמונה, בשקט, ובצורה חיובית. לא לשפוט גברים ולא לכעוס עליהם. לפרגן. להתנהל בצורה מכובדת ונעימה עם גברים. גם אם אלה שלא מתאימים לכן.
 
לאמץ קו של אהבה ואופטימיות. לסלק את המחשבות השליליות, את הנוקשות ואת הפאניקה. להתעלם מהעבר ולנסות להתנהל בצורה עדינה ואוהבת יותר. להוציא החוצה את הביטחון העצמי שלכן ואת הרוגע והשלווה שלכן.
 
 
וטיפ לסיום: בכל רגע שאתן לא נמצאות בתודעה של אהבה אתן נמצאות ככל הנראה בתודעה ההפוכה של שנאה, שליליות ופסימיות. הקפדה על תודעת אהבה מעלה אתכן, מעצימה אתכן, משפרת פלאים את הסיכוי שלכם למשוך אליכן אהבה אמיתית וטובה ומציידת אתכן בכלים כיצד לתחזק אהבה כזאת ולא לאבד אותה שוב תוך זמן קצר בגלל חזרה לתכונות כמו חשדנות, פסימיות, פגיעות והתנשאות. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il