יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
רצון שגוי 
 
יש הבדל בין לרצות גבר לבין להרגיש מחוברת איתו - מהו ההבדל? / מאת יואב ברנזון
 
  
כולן רוצות
 
בעידן שלנו מלמדים נשים לרצות, לאו דווקא לאהוב. לא פעם הרצון הזה מופנה לגבי גברים. נשים רבות רוצות גברים - אבל הן אינן מחוברות אליהם. הן סימנו את אותם גברים, אבל לא טוב להן איתם. 
 
בעידן המודרני גם גברים עברו תהליך של החפצה בעיני נשים. גברים הפכו מזמן ל"מטרות" בעיני נשים. הם נתפסים פחות כבני אדם עם חופש בחירה אישי ויותר כאמצעי שנועד לשרת את הנשים ולספק להם אושר, דרך, ביטחון, כסף וילדים. אבל בלהט סימון המטרות נשים רבות שוכחות שבסופו של דבר לא מדובר בפרויקט או אמצעי לאושר ולעושר אלא מדובר בבן אדם שאתו את עומדת לחיות כל החיים. מוטב שתאהבי אותו ושהוא יאהב אותך.
 
 
 
מה את מרגישה אתו?
 
הרצון לא יכול לגבור על הרגש. אם אישה רוצה גבר - פעמים רבות זה אומר שהיא אינה מרגישה אליו כמעט דבר מרוב שהיא מרוכזת במטרה להשיג אותו. היא אולי מסמנת אותו בתור גבר שווה, ראוי ונחשק, אבל היא לא מחוברת אליו וזו הנקודה הטראגית.
 
אישה שרוצה גבר תהיה מוכנה לסבול דברים נוראיים רק כדי להמשיך ולאחוז בו, רק כדי להמשיך ולהיות אתו - למרות שרע לה בלב. זו בדיוק הבעיה. ברגע שאת מרגישה רע עם גבר - לכי אחורה. שחררי אותו. אל תתעקשי. הוא לא בשבילך לא בגלל שאינך שווה, אלא בגלל שאתם לא מתאימים והוא לא בשבילך. סימנת לך מטרה שאינה נכונה. זו מטרה שגויה. זו מערכת יחסים מבוססת מטרה ולא מבוססת רגש ואהבה.
 
 
 
אל תרצי - תרגישי
 
בכלל, יחסים זוגיים מבוססים על חיבור רגשי ונפשי ולא על רצונות ואינטרסים כי רצונות ואינטרסים הם דבר משתנה וחלש שאינו מסוגל להחזיק יחסים אלא לזמן קצר מאוד ובצורה מאוד שטחית.
 
אם את רוצה מערכת יחסים טובה עם גבר עלייך להיות רק עם אותם גברים שכייף לך איתם ושאת באמת נהנית איתם - לא משנה מה הם "שווים". אל תהפכי את הגבר הפוטנציאלי שבו את רוצה לסוג של אמצעי לזוגיות. הגבר שלך לא אמור להיות אמצעי לקשר - אלא הוא אמור להיות הקשר עצמו. אתו את תחיי המון שנים יחד - לא עם הרצון שלך או ההישג שלך. לכן, תבדקי אם את באמת נהנית ומחוברת אליו מהרגע הראשון - רק כך תדעי אם הוא בשבילך באמת.
   
 
 
מחוברת היא מאושרת
 
נשים שרוצות גברים שלא רוצים אותן - אינן מרוצות. לא משנה מה, הן לעולם לא מרגישות מחוזרות, אהובות, עטופות ומוגנות על ידי אותם גברים. התחושה שלהן בקשר היא תמיד קשה, לחוצה, פגועה ודחויה. הן בונות קשרים שאינם מבוססים על אהבה אלא על הישגיות, רצון, נחישות וניסיון להכריח ולהוכיח.
 
לעומת זאת, נשים שבוחרות להיות עם גבר שאליו הן מחוברות - פורחות. הן מרגישות בבית. במקום הנכון והמדויק. במקום המוגן והנעים. במקום האוטנטי ולא במקום של נראות ומראית עין. הן מגיעות לקשר מאהבה ולא מהראש, מסימון מטרה, מכוחניות ומעקשנות.
 
 
וטיפ לסיום: אל תסמנו גברים ואל תרצו גברים. אל תרדפו אחריהם ואל תתעקשו להיות במערכות יחסים גרועות. שימו דגש על התחושה והחיבור עם הגבר - כל היתר יסתדר מעצמו.
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il