יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
פרועה ושלילית 
 
מהן שתי הסיבות העיקריות לחורבן זוגי? / מאת יואב ברנזון
 
  
פרועה
 
זוגיות מבוססת על שני רכיבים קריטיים: גבולות ואהבה. ללא גבולות - תמיד יגיע החורבן הזוגי. הגבולות הם הבסיס לכל התנהגות מתורבתת, אנושית, בונה וסבלנית. 
 
אצל נשים פרועות - אין מנגנון של גבולות. כתוצאה מזה, לא ניתן לבנות זוגיות יציבה איתן ופעמים רבות לא ניתן לבנות איתן זוגיות בכלל. הן עושות מה שבא להן, הן שוברות מוסכמות והסכמים, הן אימפולסיביות ועצבניות, הן חסרות סבלנות, הן לא עושות חשבון - והתוצאה היא חורבן זוגי בלתי נמנע.
 
 
 
אני עושה מה שבא לי
 
אישה פרועה היא אישה שלא דופקת חשבון לאף אחד, לא לבן הזוג שלה, לא לסביבה. היא חיה בעולם שלה, היא מחוקקת את החוקים והיא קובעת מה מותר ומה אסור. ביסודו של דבר, אישה פרועה היא אישה שלא רואה אחרים אלא את עצמה בלבד, היא אנוכית, ילדותית וחסרת התחשבות בסובבים אותה.
 
היא יכולה להגיד מה שבא לה, לעשות פרצופים מתי שבא לה, לפגוע ולהעליב איך שבא לה, להתעלם ולזלזל מתי שבא לה. ובעיקר, באמת להאמין שהיא קובעת הכל ושהיא יכולה לעשות הכל מבלי שהיא תשלם על כך מחירים.
 
 
 
שלילית
 
זוגיות מבוססת לא רק על גבולות אלא גם על כוח חיובי. לכן, חורבן זוגי תמיד מגיע משליליות. שליליות היא תכונה הקיימת אצל לא מעט אנשים. היא גורמת להם לעשות מעט ולתת מעט אבל לרצות רק לקבל ולדרוש עוד ועוד.
 
שליליות היא כמו מערבולת. היא שואבת פנימה עוד ועוד אמון, מאמץ של אחרים, סלחנות של אחרים, רצון טוב של אחרים - והיא לא משיבה בחזרה דבר. ממש כמו חור שחור. שליליות היא היכולת רק לקחת ולא לתת. 
   
 
 
אני לא אוהבת - אני שונאת
 
אצל נשים שליליות אין רצון לאהוב. אין נתינה. אין נדיבות. הכל סגור אצלן בצורה הרמטית וכל מה שנותר אצלן הוא פתח הקבלה האנוכית. הן באות כדי לקבל ולנצל, אף פעם לא כדי לתת בחזרה.
 
כך יוצא, שאצל נשים שליליות אין אהבה בלב. אלה נשים שלא אוהבות אלא שונאות. וככל שהן שונאות כך הן מקרבות את הקץ הזוגי והחורבן של היחסים שלהן. זוגיות אינה יכולה לשרוד ללא כוח חיובי, ללא אהבה. ולכן, כאשר הבסיס לקשר הוא שנאה ושליליות התוצאה היא: עצבים בבית, בלאגן, ויכוחים, מאבקים, תחרותיות, פגיעה, השפלה ורצון לנצל ולקחת - לא לתת.
 
 
וטיפ לסיום: ברוב המקרים, נשים פרועות ושליליות הן נשים שהן לא מתחתנות כי הן לא מצליחות למצוא בן זוג שישרוד את החיים המשותפים איתן או שהן מתגרשות ומשאירות אחריהן חורבן זוגי ומשפחה מפורקת כי הן פשוט לא מסוגלות ולא מעוניינות לאהוב. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il