יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
האויב: הומניזם 
 
כדי לנצח את הטרור האיסלמי יש להביס תחילה את ההומניות - מדוע? / מאת יואב ברנזון
 
  
אירופה מובסת על ידי האיסלם בגלל שהיא הומנית מדי
 
אירופה אינה מסוגלת להתמודד עם הנחשול האיסלמי, עם הטרור הרדיקלי, עם המעשים הלא אנושיים של אנשי דעא"ש ואל קעידה. לא בגלל שאין לה כוח אדם, נשק או יכולת.
 
אלא בגלל סיבה אחרת לגמרי: אין לה את הרצון והנכונות לעשות את הפעולות המתחייבות כדי להכניע את האויב שמולה. אירופה, צריך להבין, היא מרכז ההומניות העולמי. גם היום, ולמרות כל הפיגועים האיומים בשטחה, היא אינה מוכנה כהוא זה להשתנות, להתאים את עצמה למציאות ולוותר על הליברליות והפתיחות המאפיינים אותה למען השגת ניצחון במאבק הקשה הזה. לכן היא מפסידה כל יום מחדש. לכן היא תמשיך להפסיד ביתר שאת.
 
 
 
המערב אינו מוכן לוותר - ולו לצורך המאבק - על ההומניות שלו
 
המערב הוא קיצוני בגישתו המפויסת. לא רק שהוא אינו מוכן להשתנות כדי לנצח, הוא אינו מוכן להשתנות ולו לתקופה קצרה כדי לנצח. במילים אחרות, המערב מאוד מעוניין לשמר את תרבותו ההומנית, החומלת, החופשית והפתוחה - תוך כדי מאבק באויב שהוא ההיפך הגמור ממנה.
 
במצב כזה, למערב ולאירופה במיוחד אין שום סיכוי להביס את דעא"ש, למנוע הסלמה, לעצור את גלי ההגירה או בכלל לשנות את המגמה הנוכחית. שום צעד שאירופה ההומנית תעשה לעולם לא יהיה מספיק מול אויב לא הומני בעליל שעומד ממול. 
 
 
 
אי אפשר לנצח במלחמה לחיים ולמוות ועדיין להיות הומני
 
חשוב להבין, מלחמה, במיוחד עם אויב חסר צלם אנוש וחסר ערכים כמו דעא"ש, היא דבר לא אנושי, אכזרי, לא הומני ודיקטטורי. אבל זו הדרך היחידה לנצח, ודאי לא באמצעות פרחים ופתיחות תרבותית.
 
אירופה רוצה להישאר "יפה" ונקייה מבחינה ערכית, ועדיין לנצח במלחמה אכזרית ונוראית שנכפתה עליה. שני הדברים אינם הולכים יחד. אם הליברליות חשובה לאירופה יותר מהכל - לא רק שאירופה לא תנצח, היא תובס, וקודם כל על ידי עצמה. היא תובס כי מולה עומד כוח אדיר, עשרות מיליוני מוסלמים, חדורים ונחושים בלהט דתי משיחי, לכבוש את אירופה ולהפוך אותה לשלהם בכל אמצעי העומד לרשותם והם לעולם לא יעצרו או יפסיקו.
   
 
 
לקחים ממלחמת העולם השנייה
 
במלחמת העולם השנייה היו רגעים בו העולם עצר את נשימתו וראה לנגד עיניו ניצחון נאצי. הסיבה היחידה שבסופה של המלחמה הנאצים הפסידו והיטלר התאבד הייתה פשוטה: המערב הסכים להתאכזר לנאצים יותר משהנאצים היו מוכנים להתאכזר אליו. המערב הוא זה שמחק ערים שלמות בגרמניה בהפצצות נוראיות מהאוויר ורצח למעשה מיליוני אזרחים חפים מפשע. המערב הוא זה שהטיל פצצות אטום על ערי יפן ללא כל רחמים על האזרחים היפנים, הילדים והנשים שנשרפו חיים בשנייה אחת, המערב הוא זה שפעל בצורות ובדרכים נוראיות ולא אנושיות רק כדי לנצח את הנאצים כשבליבו ההבנה שאולי המעשים הם נוראיים ומזוויעים אבל הגורל הממתין למערב במקרה של ניצחון הנאצים הוא נורא שבעתיים.
 
אירופה של היום אינה כזאת. היא הומנית חסרת פשרות. היא אינה מעוניינת לפעול בדרכים אכזריות. את האכזריות היא משאירה לדעא"ש - בעוד היא רוחצת בנקיון כפיה. אבל כל יום שעובר רק מקרב את קריסת אירופה והפיכתה למוסלמית. האויב באירופה אינו באמת דעא"ש. האויב הוא אירופה ההומנית עצמה. המכשול של אירופה בדרך לניצחון היא ההתעקשות לנצח כשהידיים קשורות, כשהערכים נשמרים, כשאסור לעשות כמעט כלום. ככה אי אפשר לנצח אויב אכזר. ככה ניתן רק להפסיד לו, ובקלות.
 
 
וטיפ לסיום: אירופה מסוגלת להביס את דעא"ש. אבל היא מתעקשת להבקיע שערים עצמיים. האויב הפנימי - הליברליות וההומניזם - לא מאפשרים ולא יאפשר לה לנצח את דעא"ש. בדיוק להיפך - זהו הקלף עליו מסתמכים עשרות מליוני המוסלמים החיים באירופה במסעם הדתי המטורף לכבוש אותה ואת העולם כולו, להשליט את חוק השריעה ולשנות סדרי עולם של מאות שנים. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il