יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
סקס אחרי ילדים 
 
חיי המין לפני הנישואין ואחרי הבאת הילדים שונה דרמטית - מדוע לא סיפרו לכם? / מאת יואב ברנזון
 
  
סקס טוב לא נמשך לנצח
 
רוב הגברים מאמינים שכפי שיש להם סקס מצוין לפני הנישואין ולידת הילדים כך יהיה להם סקס מצוין גם אחרי. בפועל, במציאות, הדברים משתנים באופן דרמטי.
 
מרגע שמגיעים הילדים, רוב הזוגות יורדים מאוד גם בתדירות המין וגם באיכות המין. הסיבות הנפוצות: מחסור כרוני בשעות שינה, עייפות מצטברת, שחיקה בגלל גידול הילדים והדאגה הכללית שיוצרת ההורות, סביבה שאינה תומכת ביחסי מין ספונטניים ותכופים (הילדים מפריעים), עומס כלכלי ובעיות פרנסה, ריבים תכופים בין ההורים היוצרים ריחוק ולעיתים ניתוק רגשי ומיני. 
 
 
 
הסקס הוא רק מבוא למשפחתיות
 
ככלל, יחסי מין טובים וזוגיות נהדרת לפני הקמת התא המשפחתי הם רק המבוא ליצירת תא משפחתי והבאת ילדים. הסקס לעולם אינו עומד בפני עצמו, הוא תמיד חלק מתוכנית רב-שלבית שבו הסקס, כמו אצל הפרחים והדבורה, ממלא תפקיד ראשוני במשיכה, בפיתוי האישה את הגבר, ביצירת האווירה הזוגית הראשונית.
 
אולם המטרה הסופית של כל מערכת יחסים רצינית היא הבאת ילדים. לכן, מרגע שהילדים מגיעים לעולם העניין והמוטיבציה של האישה במין פוחתים משמעותית וניתן לומר שזהו עניין אבולוציוני בעיקרו. אם בתחילת היחסים הדגש הוא על מיניות, בהמשך היחסים הדגש הוא על גידול ודאגה לילדים.
 
 
 
מה שגברים לא מבינים
 
גברים מתקשים להבין שהבאת ילדים מסיטה את עיקר תשומת לב האישה מהגבר, מהרצון לרצות אותו, מהצורך לפתות אותו ולשמור אותו "ערני" ומעוניין בה - אל הילדים והדאגה היומיומית להם.
 
רוב הגברים בטוחים שמה שהיה לפני - הוא שיהיה אחרי, פחות או יותר. כלומר, שיחסי המין לא ישתנו משמעותית בעקבות הבאת הילדים. בפועל, רוב מכריע של הגברים מופתע, ולרעה. גברים אינם אומדים את מידת הצניחה הדרמטית בתדירות ובאיכות חיי המין שלהם בעקבות הבאת הילדים. חלקם מבינים שתהיה ירידה, אבל לא ערוכים לצניחה דרמטית. 
   
 
 
התנאים למיניות האישה
 
הראש של אימא טרייה אינו נמצא ביחסי מין אלא בטיפול ברך הנולד. המחשבות, הדאגות, האנרגיות - הכל הולך לשם. אנרגיות נוספות מופנות על ידי האישה לטיפוח הקריירה שלה, טיפוח הגוף שלה ומנוחה כללית. בעיני האימא הטרייה, המין תופס מקום שולי ונדחק לתחתית רשימת הדברים החשובים באמת.
 
יחד עם זאת, בתנאים הנכונים, חלק מהנשים יקיימו יחסי מין למרות העול האימהי. למשל, כשאין דאגות, בחופשה, ביום פנוי, בסוף השבוע, כשהילדים לא נמצאים וכן הלאה. מבחינת הגברים, עליהם לדעת לנתב את חיי המין לנסיבות הללו ולא לצפות להמשך חיי מין פעילים וספונטניים אחרי הבאת מספר ילדים.
 
 
וטיפ לסיום: המין של לפני הקמת משפחה והמין שאחרי הקמת משפחה הוא שונה מהותית מבחינות רבות. גברים שנמצאים בשלב הקמת המשפחה שלהם חייבים להיות מודעים מראש למצב הזה. נשים מבינות זאת מראש, אבל בגלל שהצורך המיני של גברים גדול בדרך כלל מזה של נשים, אלה הגברים שחייבים להבין ולדעת מראש למה הם נכנסים, ולהשתנות בהתאם. הסיבה העיקרית מדוע נשים לא מזהירות מראש את הגברים ממה שצפוי להם אחרי הלידה היא הפחד שהדבר יבריח את הגברים ויגרום להם להימנע מלהקים משפחה איתן.
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il