יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
משבר גיל 50 
 
מהו משבר גיל 50 וכיצד ניתן להתמודד אתו? / מאת יואב ברנזון
 
  
לחשוב 50
 
משבר גיל החמישים הוא משבר תודעתי. אנשים בני חמישים, רובם ככולם, פחות או יותר מסודרים בחיים. יש להם את הנוחיות והביטחון. יש להם עבודה ובית וילדים.
 
יש להם הכל ולכן יש להם מה להפסיד. הם כבר סיימו לבנות, והם נוטים להישען לאחור. לא לקחת סיכונים. להבין שהם "מבוגרים כבר". להאמין שזהו, החיים שלהם נמצאים בירידה, לא בעלייה. 
 
 
 
לחשוב 30
 
השיעור הגדול של משבר גיל החמישים הוא ללמוד איך לחשוב כמו בגיל שלושים. כדי לצאת ממשבר גיל החמישים צריך ללמוד לחשוב צעיר. לחזור לרעב הראשוני. לסקרנות, לתעוזה. לביטחון של פעם.
 
זה אומר לאמץ בחיוב שינויים, להתאמץ ולהילחם על דברים שמזמן הפסקתם להילחם עליהם, להתחבר מחדש לתשוקות של החיים, לא לוותר על כלום.
 
 
 
עיקרון התנועה
 
החיים הם תנועה. חוסר תנועה הוא מוות. אין גיל שבו אתם יכולים לעצור, כי כל עצירה, בכל גיל, תשאב אותכם על המדרון החלקלק ותדרדר את החיים שלהם לתהומות.
 
התנועה לא נגמרת בשום גיל, בוודאי לא בגיל החמישים. היום נהוג לומר שגיל חמישים זה ה-30 החדש. בגיל הזה ניתן ליצור קריירה חדשה, לעבור מדינה, להקים משפחה שנייה ולמצוא אהבה.
   
 
 
צעירים לנצח
 
האנשים המאושרים ביותר הם הצעירים ברוחם. אנשים הסובלים ממשבר גיל החמישים הפסיקו לחשוב צעיר והתחילו להאמין לסימני הגיל, לזקנה, לתחילת סוף החיים.
 
סוף החיים מגיע באמת רק בסוף, לא בגיל חמישים. בגיל הזה, בדיוק כמו בגיל שלושים, הכל פתוח והכל אפשרי. משבר גיל החמישים בא לצייד אותנו עם התובנה החשובה הזו.
 
 
וטיפ לסיום: אם הקפתם את עצמכם בנוחיות ואינכם רוצים לזוז מהאזור הזה, סימן שאיבדתם את הרעב והסקרנות, את התנועה ואת החיוניות. מעתה, התחילו לנוע, התחברו מחדש לאומץ ולחלומות והתחילו לבנות את עצמכם מחדש. אתם צעירים לנצח, הגיל אינו המדד, אלא רק הגישה שלכם והמחשבות שבראשכם. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il