יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
התפשרות על החלום 
 
האם ניתן להתפשר על החלומות של החיים שלכם? / מאת יואב ברנזון
 
  
החלומות של החיים שלכם
 
לכל אדם כמעט בעולם יש חלומות כיצד הוא רוצה לחיות את חייו, מהי עבודת החלומות שלו, האהבה והזוגיות מהחלומות, האופן שבו הוא יבנה את משפחתו או יחנך את ילדיו וכן הלאה.
 
אלה לא רק "חלומות" - אלה סוג של ערכי ליבה או עקרונות מנחים לחיים האמתיים והשלמים שלכם. האפשרות לאבד אותם או להתפשר עליהם אינה דבר קל ערך אלא נושא מורכב מאוד. 
 
 
 
ההתלבטות
 
החיים לא תמיד מגשימים מעצמם את חלומות החיים שלכם. אם ברצונכם לחיות את החלום עליכם להילחם על החלומות הללו בכל ליבכם, אחרת תאבדו אותם ולא תגשימו אותם לעולם. לעיתים קרובות, אנשים מתפשרים על החלומות הללו בגלל הקושי, בגלל חוסר סבלנות, בגלל שהם שוכנעו להאמין שהחלומות שלהם אינם ברי מימוש, בגלל עצלנות או פחדים וגם בגלל לחצים.
 
במקום זאת, הם לוקחים את "מה שבא" או את מה שזמין כרגע, במחשבה שאולי עדיף ככה מאשר להמשיך לרדוף אחרי חלום שלא יבוא לעולם. ההתלבטות הזו בין החלום לבין המציאות היא קורעת, קשה ומכאיבה, ולכן אנשים שמתפשרים על החלום עושים זאת בלב לא שלם ולא קל.
 
 
 
הסבל
 
הבעיה הגדולה היא שאחרי הפשרה על החלום - אנשים צריכים לחיות עם ההתפשרות שלהם כל החיים, או לפחות הרבה שנים. הקושי הזה יוצר סבל גדול ועמוק כי הרי זה לא מה שהם חלמו עליו. רבים מאמינים שניתן להתרגל לפשרה, שזה "יחלוף" עם הזמן. אבל זה לא. זה מציק ברמה יומיומית. 
 
והחיים האלה, יום אחרי יום - בחיים שלא רציתם או דמיינתם - הם קשים ולעיתים גרועים. התפשרויות אינן באות ללא מחיר, והמחיר הוא כאב, סבל, תחושת החמצה וניתוק מעצמכם ומהאמת שלכם.
   
 
 
אי אפשר להתפשר על החלומות ללא מחיר רגשי כבד
 
רבים יאיצו בכם להתפשר על החלומות שלכם כדי להשיג לכל הפחות "משהו", אולי רק "פירורים" מהחיים האמתיים שיכלו להיות לכם. אבל אם אתם אנשים נחושים וחזקים ואינכם פוחדים מעבודה מאומצת, ממאבק ומלחמה על החלומות שלכם - אל תתפשרו.
 
המשיכו להאמין בחלומות של החיים שלכם ועשו הכל כדי להשיג בדיוק את מה שהלב שלכם מנחה אתכם. זכרו, האלטרנטיבה היא התפשרות שספוגה בטעם של סבל עמוק לשנים רבות.
 
 
וטיפ לסיום: חלומות אינם רק "פנטזיה" ילדותית אלא ערכי ליבה, עקרונות רוחניים לחיים שמתאימים ונכונים לכם. אל תוותרו ואל תתפשרו עליהם בקלות ראש. האובדן שלהם פירושו סבל רב בחיים שלכם. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il