יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
מצוינות רגשית 
 
מהי מצוינות רגשית? / מאת יואב ברנזון
 
  
עוררות רגשית
 
אנשים שחיים בעוררות רגשית מגלים מצוינות בחייהם. הם חיוניים, חיוביים, מתלהבים, אופטימיים, קלים ומפרגנים. האנרגיה שלהם טובה כי הלב שלהם קל ובריא.
 
עוררות רגשית היא המצב האידיאלי שכל בני האדם שואפים אליו. אבל כדי להגיע אליו יש ליצור תחילה מצוינות רגשית. כלומר, לשלב את הרגש בחיים ובהחלטות ולהפנים גישה של שמחה וחיוביות ולא של ביקורתיות, שליליות ועימותים.
 
 
 
אנשים כבויים
 
אנשים כבויים אינם רק מסכנים, חלשים, פאסיביים ומדוכאים. הם גם ספקנים, חשדנים, סגורים ושליליים. הם אינם מאמינים בדבר אך הם מבקרים כל דבר.
 
כבוי הוא אדם שאין בו מצוינות רגשית אלא בדיוק ההיפך. הוא כישלון מבחינה רגשית כי הוא מזניח את עולם הרגש שלו ונותן לשליליות ולפחדים להשתלט עליו.
 
 
 
ללא התלהבות - אין מיצוי והצלחה
 
אי אפשר להגיע להצלחה משמעותית בחיים בכל תחום ללא התלהבות והתרגשות. חיוביות רגשית ומצוינות רגשית הם המפתח ההכרחי להצלחה. במצב בו אדם כבוי - זה כאילו המנוע של הרכב כבוי. אי אפשר להגיע לשום מקום.
 
"מנוע פנימי חזק" מבוסס על רגש פעיל וחיובי. מי שלומד להיות מצוין מבחינה רגשית יכול "לטוס" קדימה במהירות בחיים שלו, כי הגישה הרגשית היא המפתח לפריצות דרך בחיים.
   
 
 
הרגש חייב להיות בפנים
 
אי אפשר לחיות טוב בלי לערב את העולם הרגשי. בלעדיו - הכל חיוור ועצוב. איתו - הכל מלהיב ואפשרי. מצוינות רגשית היא ההבנה שצריך להשקיע בעולם הרגשי, לעבוד עם הרגשות החיוביים, לנטרל את הרגשות השליליים ואת החשדנות והפחד.
 
מצוינות רגשית היא ההחלטה לקבוע סטנדרטים גבוהים של התנהגות רגשית ולהתאמן בלמצות מהחיים את עיקר האהבה והאמונה שיש באדם. בכל האנשים טמון עולם רגשי חיובי. אבל לא כל האנשים משתמשים בו ומטפחים אותו לדרגת מצוינות.
 
 
וטיפ לסיום: אם אינכם אוהבים את המקצוע שלכם למשל, איך תצטיינו בו? הרגש הוא פקטור מרכזי בכל הבחירות שלכם. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il