יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
יחסים עם גבר שתלטן 
 
נשים שרוצות שליטה בזוגיות שלהן אינן יכולות להתחתן עם גבר שתלטן - מדוע? / מאת יואב ברנזון
 
  
רוב הנשים מעוניינות בגבר אוהב, תומך ומפנק שלא אומר להם מה לעשות
 
הנשים המודרניות מחפשות את החיים הבאים: בן זוג מוכשר, חרוץ, מפנק, אוהב, נעים, וותרן, בוגר, מרצה וחם. הן למעשה מחפשות מישהו שיקבל אותן ללא תנאים ויאהב אותן כפי שהן רוצות.
 
הן זקוקות לגבר חם ומבין (לא אחד שצועק, נותן פקודות או מתנהג בצורה מגעילה) שמסוגל להיות קשוב לצרכים שלהן. את החבילה הזו הן מחפשות כדי להגיע למצב של ביטחון מלא בקשר.
 
 
 
הפוקוס הוא על האישה, כמו כלה ביום חתונתה
 
נשים מודרניות הן נשים שמרוכזות בעצמן. הן משתדלות לבנות חבילה של חיים שכוללת בתוכה את כל מה שחשוב להן: ביטחון, אהבה, ילדים ומימוש עצמי. ואת החבילה הזו הן מחפשות להגשים עם גבר שלא יפריע להן לממש אותה אלא יאפשר זאת.
 
ביום החתונה הפוקוס הוא על הכלה. היא החשובה, הגבר די נגרר. זה משקף במשהו את הציפיות של נשים מודרניות מהזוגיות שתהיה להן בהמשך: הגבר אינו מרכז החיים אלא האישה. חלק לא מבוטל מהנשים המודרניות מרגישות ומאמינות שהן צריכות לקבל את הפוקוס ולא הגבר. שלא מדובר בחלוקה שוויונית בינה לבינו אלא ביתרון לאישה. שצרכיה של האישה ורצונותיה עולים בסופו של דבר על צרכיו של הגבר וחשובים מהם. שהגבר צריך לאהוב, לפרגן, לתמוך ולעודד - וזהו. הוא לא "צד בעניין". הצרכים שלו אינם עיקריים או מרכזיים. ואם יש לו צרכים, הוא צריך ללמוד לוותר עליהם, לדחוק אותם הצידה, להכפיף אותם לרצונות ולצרכים של האישה, שהם חשובים יותר.
 
 
 
גבר שתלטן אינו מתאים לאישה השולטת
 
לכן, כשאישה מודרנית נכנסת לזוגיות עם גבר שתלטן היא נתקלת במציאות מאוד לא נעימה ולא נוחה לה. היא לפתע צריכה להקריב מעצמה, לתת, להתחשב, לוותר, לנהוג כבוגרת ולהיות "חכמה". זה משהו שזר לרוב הנשים המודרניות שרגילות שהפוקוס הוא עליהן ולא על הגבר.
 
גבר שתלטן גורם לאישה להתכווץ, הוא מכריח אותה לראות גם אותו, הוא מציב מולה מערכת ערכית הפוכה ששמה דגש על צרכיו של הגבר, לא רק של האישה. זהו אתגר קוטבי לא פשוט שרוב הנשים המודרניות אינן מסוגלות ואינן רוצות להתמודד אתו. הן מעדיפות גבר נוח ומאפשר יותר. 
   
 
 
או גבר מרצה ונעים או כלום
 
בסופו של יום, הברירה היא בין גבר נוח, נעים, מרצה, מעודד ואוהב לבין גבר שהוא כוחני, שתלטן, תובעני, קשה עורף ומרוכז בעצמו. יחסים של אישה מודרנית עם גבר שתלטן מיד עולים על שרטון, העימותים הם אינסופיים וכל דרישה מצדו נתפסת בעיני האישה המודרנית כהשפלה. נשים מודרניות יעדיפו גבר שתמיד בסוף מוותר להן, אחד שיודע להגיד "טעיתי", גבר שמבין שבסוף הוא יעשה את מה שהאישה מצפה ממנו ולא את מה שהוא רצה או תכנן לעשות מלכתחילה.
 
לעומת הנשים המודרניות, נשים מכילות ורגשיות יכולות לחיות היטב עם גברים דומיננטיים ושתלטנים. יש להן את המסוגלות, האהבה והנתינה להכיל ולחיות עם גברים כאלה מבלי להתנצח איתם. הן מתאימות לגברים כוחניים וריכוזיים כי הן עצמן תלותיות באופי ואוהבת להישען על חזקים. אבל נשים מודרניות המרוכזות בעצמו ויש להן דחף חזק להיות בעמדת השפעה ושליטה אינן בנויות לסוג כזה של יחסים. הן קשות מדי לסיטואציה כזו ואינן יודעות לפעול מולה בגמישות, בחכמה ובסבלנות. הן רוצות לשלוט, לא להישלט. הן רוצות להוביל, לא להיות מובלות. הן לא רוצות גבר שחזק ומשפיע יותר מהן, הן רוצות גבר שיזרום איתן ועם הצרכים שלהן.
 
 
וטיפ לסיום: אם את מגדירה את עצמך כאישה מודרנית - הרבה יותר נכון לך לקחת גבר נעים ואוהב מגבר שתלטן שימרר לך את החיים.  
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il