יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
האביב הנשי 
 
עליית הכוח הנשי במערב היא האירוע המשמעותי ביותר במאה העשרים - מדוע? / מאת יואב ברנזון
 
  
עליית הנשים - הסיבה לשינוי העולמי
 
בחמישים השנים האחרונות - כוחן של נשים עולה. לא מדובר באירוע חולף אלא בזרם תת קרקעי חזק ביותר בעל אינרציה מהפכנית ורדיקלית של הפיכה ושינוי. כתוצאה משינוי עומק זה - העולם שלנו משתנה ביחד אתו, לטוב ולרע.
 
עליית הנשים או "האביב הנשי" היא סימן מצד אחד להתחזקות כל החלשים והמיעוטים (ולכן אנחנו רואים בעשורים האחרונים הגנה שיטתית על המיעוטים, המהגרים, השחורים ואפילו על המוסלמים) אבל מצד שני היא מסמנת את הרצון להפיכה שלטונית והרס הסדר הקיים המבוסס על שלטון גברי, נוצרי לבן ועל בנייה של שלטון חדש במקומו: שלטון של "חלשים" המבוסס על מיעוטים, מהגרים ו"צבעונים" שאותו יובילו הנשים עצמן.
 
 
 
הרצון היוקד להלום בשלטון הגברי מלבין כל בן ברית אפשרי
 
האביב הנשי הוא מלחמה, לא פחות. מלחמה בשלטון הגברי ו"החזק" ובממסד הגברי ההיסטורי בן אלפי שנים. במסגרת המאבק הזה, הנשים מגייסות כל שותף או בן ברית אפשרי, גם אם בטווח הארוך הוא אינו בן ברית כלל אלא אויב ואף אויב מסוכן ביותר להן עצמן.
 
הדוגמה הטובה ביותר, וגם המסוכנת ביותר, היא החבירה והאיחוד הקיים ברמה הרעיונית בין פמיניזם לבין איסלמיזציה או זכויות מהגרים מוסלמים. בטווח הקצר, הנשים מחזקות את מחנה המיעוטים שהן עומדות בראשו על ידי חבירה למהגרים המוסלמים. אולם בטווח הארוך, הן מעניקות מקום, לגיטימציה וזכויות משפטיות לממסד גברי מוסלמי שהוא אכזר, שוביניסט ואלים במיוחד כלפי נשים פי כמה מהממסד הגברי הלבן הנוצרי. לכן, זוהי בכייה לדורות שתתנקם בוודאות בנשים עצמן (את התוצאה אנו רואים במדינות כמו שוודיה ודנמרק שבהן האביב הנשי נמצא כיום בשיאו, אבל לצד זאת רמת האלימות כלפי נשים מצד גברים מהגרים מוסלמים עלתה בצורה דרמטית וביטחונן הפיזי של נשים ברחובות הערים שם נשחק בצורה מפחידה).
 
 
 
מה הקשר בין פמיניזם לבין הברקזיט, טראמפ, אירן ומלחמת עולם שלישית?
 
במידה והאביב הנשי ימשיך ויתעצם - העולם כפי שאנחנו מכירים אותו ייעלם. במקומו יבצבץ עולם של מלחמת חורמה של הכל בכל שתתרחש בו זמנית בכל החזיתות: בחזית התקשורתית (הנשלטת ברובה הגדול בידי נשים ושבויה בתפיסת עולם של האביב הנשי), הציבורית, המשפטית והאלקטורלית.
 
הפמיניזם ביסודו הוא נגד לאומיות (לאומיות נתפסת כביטוי גברי שוביניסטי), נגד בדלנות (כנ"ל), נגד גברים גבריים (הנתפסים כמוקצים מחמת המיאוס ונחשבים לעבריינים ולזן שיש להכחיד אותו) ונגד שלטון גברים גבריים (למשל, טראמפ שנתפס כעבריין גס רוח שמקומו בכלא. טראמפ אגב הוא אכן הנגטיב המוחלט של אובמה שהתנהל בצורה נשית והיה שותף מלא לחלוטין לאביב הנשי והזדהה לחלוטין עם מטרותיו), נגד היררכיה כלשהי (התמיכה של נשים במיעוטים וגם במהגרים המוסלמים נובעת מהרצון לשים את כל בני האדם באשר הם על מישור שווה ללא כל אבחנה ביניהם, וזאת כדי להשיג את השוויון הנשי הנכסף לגברים) ובעד עולם ללא גבולות, בעד איחוד אירופי ושווקים פתוחים ובעד שלטון רב-תרבותי שאינו נוצרי וגברי במובהק אלא רב גוני, רב דתי וחסר צביון אחיד אחד (סוג של "מגדל בבל").
   
 
 
טראמפ במוקד המאבק - מדוע?
 
טראמפ הוא התגלמות הסיוט הנורא ביותר שיכול לקום לאביב הנשי. הוא גבר, לבן, נוצרי ומאמין. לתפיסת הנשים של האביב הנשי הוא שוביניסט, אלים, אנס, מטרידן כפייתי, משפיל ושונא נשים. הוא תמצית השנאה של נשים פמיניסטיות והוא מגלם במדויק את כל מה שרע בעיניהן בגברים (להבדיל מאובמה שקיבל חיבוק אדיר ממחנה האביב הנשי רק משום שתמך בזרם הזה בצורה מלאה והזדהה אתו כמי שבעצמו שייך לקטגוריה של בן מיעוטים, שחור, זר וחלש).
 
לכאורה, ורק לכאורה, המאבק הגדול ביותר של טראמפ הוא מול אירן, האיסלם, דעא"ש והחומה במקסיקו. אבל למעשה, המאבק האמיתי והקשה ביותר הצפוי לטראמפ הוא אצלו בתוך הבית - נגד האביב הנשי שאותו מובילה התקשורת, ארגוני הנשים, המיעוטים, אובמה והילרי קלינטון. ארגוני הנשים וארגוני המיעוטים יילחמו בטראמפ בכל הכלים העומדים לרשותם, כולל אלימות משפטית, תקשורתית ופיזית. זו מלחמת עולם של ממש שבה אין חוקים ואין מגבלות של כוח, השפעה או כסף. המטרה המידית של מחנה האביב הנשי היא אחת: להדיח את טראמפ בכל דרך אפשרית ולהשיב את האביב הנשי למסלול של השפעה וניצחון. המטרה הסופית של האביב הנשי הוא שלטון נשי מוחלט, תרבות רב-גונית המורכבת ממיעוטים, דיכוי וסילוק המעוזים הנוצריים, הלבנים והגבריים מעמדות הכוח והשלטת סוג של "אוטופיה" נשית שבתוכה הנשים ינהלו את העולם לבדן ובדמותן תוך שהן יוצרות מציאות של "חלשים אך שווים".
 
 
וטיפ לסיום: לא פלא שמי שבחר בטראמפ הם אותם אנשים שאינם שייכים לאביב הנשי - גברים לבנים (וגם נשים לבנות שמרניות המתנגדות לאביב הנשי) החיים בעיירות נידחות שחשים שהפכו שקופים בעיני השלטון השחור הנשי. באופן אירוני, האביב הנשי הופך את קבוצות המיעוטים הקלאסיות לקבוצות שלטון ואילו את הממסד הלבן הנוצרי הופך האביב הנשי למיעוט נרדף וחסר זכויות - ממש היפוך יוצרות מושלם. הלבנים הנידחים והשקופים הם בדיוק אותם אנשים שהעלו את טראמפ לשלטון, כדי שיילחם את מלחמתם הקיומית וירסק את האביב הנשי המאיים על עצם קיומם ועתידם.  
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il