יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
החטא ועונשו 
 
הטעות של השמאל, הילרי קלינטון ותקרת הזכוכית שלא נשברה / מאת יואב ברנזון
 
  
השמאל
 
השמאל באירופה, בישראל, באמריקה ובכלל במערב חוזר על אותה הטעות שוב ושוב. במקום להיות קשוב לרחשי העם אותו הוא אמור לשרת - הוא מנסה לכפות על העם ערכים ותמונת מציאות שאותה הוא מקדש.
 
וכשהערכים הללו חשובים יותר מהציבור עצמו, מהצרכים, מהזכויות, מהכלכלה, מההישרדות של העם - העם בועט במנהיגיו השמאלניים ומסלק אותם מהשלטון. כמה פשוט - ככה נכון.
 
 
 
כשלא באמת אכפת מהעם
 
בישראל הימין שוב ושוב מנצח לא בגלל שהימין כזה טוב אלא בגלל שהשמאל הוא כזה גרוע. השמאל המציא מציאות שבה הוא מאמין ואותה הוא רוצה לכפות על העם. אבל מישהו שאל את עצמו מה העם בסך הכל רוצה?
 
בעוד השמאל רוצה לעשות שלום, לקחת סיכונים, לסכן אזרחים ולוותר על שטחים - העם בסך הכל רוצה ביטחון, שקט, וודאות ותחושה שהדור הבא יוכל לחיות בכבוד במדינה. כל זה ממש לא מעניין את השמאל. השמאל נחוש לגבי דבר אחד: פתרון הסכסוך הישראלי פלסטיני ולא משנה מה המחיר, לא משנה כמה עוד אזרחים ישראלים יירצחו, לא משנה כמה אזרחים ישראלים יפונו בכוח מבתיהם, לא משנה איזה מחירים האזרחים המסכנים ישלמו כלכלית ונפשית כדי להשיג את "החלום". לכך העם לא מוכן, וזו הסיבה העיקרית לכך שהימין זוכה בשלטון בכל פעם מחדש. כמה פשוט - ככה נכון.
 
 
 
הילרי - האישה שנשים אינן תומכות בה
 
גם הילרי חטאה באותו החטא בדיוק. משחר נעוריה היא רצתה להיות נשיאה. לגיטימי, אבל החלום הפרטי של הילרי להפוך לנשיאה הראשונה של ארצות הברית אינו החלום של כל הנשים בעולם. להיפך, רוב הנשים בעולם אינן חולמות להיות נשיאה. ממש לא.
 
הילרי מדברת על תקרת הזכוכית ש"חייבת" להישבר. אבל אם תשאלו את רוב הנשים: הן אינן רוצות בכך, זה לא החלום שלהן, זה לא מה שבאמת חשוב להן. כי רוב הנשים רוצות אהבה, משפחה, ילדים, חום וארוחות חג. החלום של הילרי אינו החלום שלהן, לכן, הנשים האמריקאיות לא תמכו בהילרי בבחירות באמריקה כפי שהיינו אמורים לצפות. קרוב למחצית הנשים הצביעו בעד טראמפ, מה שכמובן מנוגד לכל היגיון שמאלני. אבל אלה הן העובדות, כי שבירת תקרת הזכוכית אינה הדבר החשוב והמכונן בחייהן של רוב הנשים בעולם אלא בעיקר בעולמה הפרטי של הילרי קלינטון. 
   
 
 
הבלוף התפוצץ
 
ועכשיו, אחרי שהבלוף התפוצץ, כל מה שנותר לנו הוא להפיק את הלקח הבא: מפלגה שרוצה לזכות בשלטון חייבת לשרת את העם ולכן עליה להיות קשובה לצרכי העם ולזכויותיו.
 
מפלגה שחושבת שהיא תוכל "להאכיל" את העם בערכים לא לו, בתמונת מציאות שהוא אינו באמת מחובר אליה, במטרות "מקודשות" שהוא אינו מבין את משמעותן - פשוט טועה. ולכן היא גם תוענש בקלפי.
 
 
וטיפ לסיום: עם כל הצער על כך שהילרי לא תזכה להיות נשיאה באמריקה החלום של הילרי אינו החלום של 99.9% מהנשים בעולם. זהו עולם פרטי שלה ושל קבוצה מאוד דקה של נשים שזה מאוד חשוב להן. אבל מלבדן, זה לא ממש חשוב לרוב המכריע של הנשים, ולכן זה מהר מאוד יישכח מליבן. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il