יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
נקודת המחיר 
 
אם אתם רוצים ולא משיגים משהו סימן שאתם תקועים בנקודת המחיר - מהי? / מאת יואב ברנזון
 
  
הנקודה בה זה מתחיל לכאוב
 
נקודת המחיר היא הנקודה שבה אתם מתחילים לשלם. כמו מנוי לעיתון שבחודש הראשון אתם מקבלים אותו כל בוקר בחינם, אבל החל מהחודש השני אתם מתחילים לשלם על המנוי.
 
כך גם בחיים - יש נקודה שבה אתם מתחילים לשלם מחירים עבור הרצונות שלכם, הבחירות וההחלטות שלכם. המחיר יכול להיות בכסף, בבריאות, בזמן פנוי, בחוסר חופש, בבדידות, במאמצים יומיומיים, בשחיקה, בעמידה בפקקים שעתיים ביום וכיו"ב. 
 
 
 
המקום בו עליכם לשלם על מה שאתם רוצים
 
אם אתם לא רוצים דבר מהחיים - גם לא תצטרכו לשלם כמעט בכלל. אבל רוב האנשים רוצים דברים. הם רוצים רכב יפה או זוגיות מלבלבת, בריאות וכושר ואולי להיות סתם להיות רזים.
 
כל רצון כזה מעומת בנקודת המחיר - האם אתם מוכנים לשלם את המחיר כדי להשיג את אותו רצון או לא? אם אתם מוכנים - הרי שתשיגו את מה שאתם רוצים במהירות מדהימה כי אין לכם בעיה לשלוף את הארנק שלכם. אך אם אינכם רוצים - אתם פשוט לא תשיגו את מה שאתם רוצים גם אם תמשיכו לשכנע את עצמכם שאתם רציניים.
 
 
 
אנשים שמנסים להשיג דברים אבל רק בתנאי שזה יהיה קל
 
נניח שיש טבעת מדהימה שאתם רוצים אבל אתם לא מוכנים לשלם את המחיר הנקוב עבורה. בנקודת הזו (נקודת המחיר) אתם יכולים לשלם את המחיר הנקוב ולקבל את הטבעת מיידית בלי שום בעיה או לבחור לא לשלם, לחפש את אותה הטבעת במקומות אחרים, להשקיע זמן ואנרגיה, אולי לייבא אותה מחו"ל ולהמתין כמה חודשים עד שתגיע או פשוט לוותר עליה.
 
נקודת המחיר בוחנת את מידת הרצון שלכם ומידת המוכנות שלכם לשלם עבור משהו שאותו אתם מגדירים שחשוב לכם. אם זה לא באמת חשוב לכם  - אתם לא תחצו את נקודת המחיר אלא תישארו לפניה. ואם זה באמת חשוב לכם - אתם תשלפו את הארנק ותשלמו כי אתם באמת רוצים ואתם מוכנים לשלם על הרצונות שלכם.
   
 
 
הכל מול משהו
 
רוב האנשים רוצים לקבל את "הכל" ולא לשלם דבר או לשלם מעט ככל הניתן. הבעיה היא שבחיים כל "פריט" בא עם תג מחיר ולכן להשיג הכל פירושו לשלם המון. למשל, אישה רווקה שרוצה את הגבר שיש בו הכל (הוא חתיך, גבוה, מרשים, ייצוגי, נאמן, ג'נטלמן, רומנטי, ערכי, יציב, איש משפחה למופת, גר באותה עיר כמו שלה ותמיד יהיה זמין לה ויתן לה תשומת לב). גבר כזה, אם בכלל הוא קיים, יחייב אותה לשלם "הכל" כדי להשיג אותו. כלומר כדי להשיג גבר שיהיה בו הכל לכאורה (בראד פיט) יהיה עליה להיות אישה שיש בה הכל (אנג'לינה ג'ולי, ביונסה או מישהי בסדר הגודל הזה).
 
כיוון שרוב הרווקות אינן ג'ולי או ביונסה עליהן להסתפק בפחות. זוהי נקודת המחיר. כיוון שאין להם "לתת" "הכל" הן חייבות להבין שהן גם לא יקבלו "הכל". הן ימצאו גבר חתיך ומקסים אבל הוא יהיה עצלן ונצלן. או שהם ימצאו מישהו אמין ורציני אבל הוא יהיה שמנמן וקירח או מבוגר. תמיד תימצא נקודת המחיר שבה הן יצטרכו גם לשלם ולא רק לקבל, והמחיר לעיתים עלול להיות כואב.
 
 
וטיפ לסיום: ההבדל בין רווקה לנשואה הוא שנשואה היא אישה שהייתה מוכנה לשלם את המחיר כדי להתחתן עם גבר שיש בו חסרונות ברורים ואילו רווקה חיה בפנטזיה שהיא לא תצטרך לשלם דבר כדי להשיג את החתן המושלם.   
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il