יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
החנון 
 
רוב הנשים הן חנוניות - מדוע בכל זאת הן נמנעות מלבחור בחנון? / מאת יואב ברנזון
 
  
רוב הנשים הן ביסודן חנוניות
 
רוב הנשים מעל גילאי 25 הן חנוניות. הן מכוונות לחיים מאוד מרובעים ונורמטיביים (ילדים, משפחה, בית, משכנתא, עבודה מסודרת, תנאים סוציאליים, ביטחון תעסוקתי ויציבות בכל התחומים).
 
מעטות הנשים שהן ביסודן "פרועות" באמת ולא רק למראית עין. כלומר מעטות הנשים שבאמת מחפשות אלטרנטיבות לנורמה ושמוכנות ללכת בניגוד לנורמה (למשל, לא רוצות להביא ילדים או למשל, באמת מוכנות לחיות באוהל ולא בבית רגיל, לקחת את הילדים ולטייל בעולם כל החיים ללא בית וללא רכוש וללא חינוך מסודר וכיו"ב).  
 
 
 
נשים מתקשות להכיר בדימוי האמיתי שלהן
 
אולם, מכיוון ש"חנוניות" הוא סוג של כינוי גנאי - נשים רבות מתנערות ממנו. הן בטוחות שהוא אינו מייצג אותן ושהן בכלל לא חנוניות כי המחשבה על כך פוגעת בדימוי העצמי שלהן. למרות שבפועל, לפי החזון והמטרות אליהן הן שואפות, הן עונות אחד לאחד להגדרת החנוניות.
 
הקושי להכיר בדימוי האוטנטי של נשים כחנוניות ולא "כמגניבות" הוא שמוביל נשים לבחור בגברים שאינם חנונים, כלומר גברים "שונים", מגניבים ומיוחדים באמת: גברים שחורגים מכל נורמה אפשרית (מעשנים, שותים, לא עובדים, מרמים, לא רוצים ילדים, לא חוסכים, פזרנים, בעלי חובות, אלימים, תוקפניים וכיו"ב). מדובר בגברים שמורדים במוסכמות, גברים בלתי צפויים וכמובן גברים מסוכנים שנשים רבות בוחרות אותן באינסטינקט ראשוני מתוך מחשבה מחמיאה שבכך גם הן הופכות למגניבות. אלא שההוכחה הטובה ביותר לכך שנשים אלה הן בכל זאת חנוניות היא שבמהלך מערכת היחסים איתם הדבר הראשון שהן עושות הוא להפנות את כל המאמצים שלהן כדי לתקן את אותם גברים חריגים ולהפוך אותם לנורמטיביים ולתקינים (תהיה גבר, צא לעבוד, תביא לי ילדים ותבנה עבורי משפחה נורמלית ומתפקדת).
 
 
 
המחשבה ש"אני מגניבה" גורמת לנשים לחפש את הגברים "הגנובים"
 
נשים לא באמת רוצות גבר מגניב. זה נחמד לשעה אבל לא לחיים שלמים. בטח לא למטרת הקמת משפחה וילדים. נשים רבות טועות לחשוב שבגלל שהן מגניבות כביכול - הגבר הגנוב והמגניב מתאים להן, והוא לא. במשך הזמן, רוב הנשים שונאות ומתעבות את דפוסי החיים וההרגלים של הגברים המגניבים.
 
למעשה, מרבית הנשים הבוגרות והבשלות אינן מגניבות בשום צורה אלא הן חנוניות ומרובעות ולכן מי שמתאים להן באמת הוא הגבר החנון: גבר מסודר, מאורגן, יציב, שיטתי, חרוץ, יסודי, מכיל וסבלני שמסוגל באמת להתחבר למטרות-העל של האישה הנורמטיבית.
   
 
 
רק ניסיון אישי מוביל נשים רבות להבין שהחנון הוא הבחירה המתאימה להן באמת
 
פעמים רבות, נשים מגיעות להכרה הזו שהן חנוניות רק אחרי שנים רבות של סבל ובחירות מוטעות בגברים מופרעים. אחרי שורה של גברים מגניבים ואנרכיסטיים שמותירים אותן ללא כל ועם חור בלב הן מוכנות "להתפשר" ולהסתכל לרגע על החנונים.
 
אין ספק שהבחירה בחנון היא הבחירה היחידה הנכונה והאפשרית באמת למרבית הנשים. למעט קבוצה קטנה של נשים חריגות, רוב הנשים נמצאות עמוק בתוך הספקטרום הנורמטיבי, וככאלה הן שייכות לקבוצת החנונים בטבורן. לכן גם הבחירה בחנון היא הכי טבעית והכי נכונה עבורן.
 
 
וטיפ לסיום: רוב הנשים הנשואות מתחתנות בסופו של דבר עם החנון. בדרך כלל הבחירה בחנון באה אחרי מערכת יחסים אחת לפחות עם גבר חריג ומרדן ששבר להן את הלב.
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il