יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
עפה על עצמה 
 
השאלה המרכזית בהצלחה זוגית אינה "האם אני רוצה אותו?" אלא "כמה הוא רוצה אותי?" / מאת יואב ברנזון
 
  
נשים שעפות על עצמן
 
יש נשים שעפות על עצמן. הן בעלות ביטחון עצמי מופרז, רצונות ברורים ומחשבה שהן ישיגו את כל מה שהן רוצות ואת כל מי שהן רוצות. אולם בחיים הדברים אינם כה פשוטים.
 
לנשים שעפות על עצמן ישנה נטייה לבחור גברים על פי הרצון האנוכי שלהן מבלי לקחת בחשבון האם אותם גברים מעוניינים גם בהן, רוצים אותן ומוכנים ל"התאבד" כדי להשיג אותן. כל זה לא מעניין אותן, אבל כשהן מגלות שמשהו לא מסתדר במערכות היחסים שלהן ושכל הגברים בורחים מהן בסופו של דבר הן מתחילות להגיע להכרה שמשהו שגוי באופן בו הן ניגשות למערכת היחסים הזוגית. 
 
 
 
האנוכיות מובילה לעיוורון
 
אנוכיות אינה יכולה להוביל להצלחה זוגית עבור נשים. אישה שמאמינה שהיא תוכל "לגרום" לגבר לרצות אותה, לאהוב אותה ולחשוק בה - פשוט טועה. ועל טעויות כידוע משלמים.
 
גישה נכונה לזוגיות מבחינת אישה מבוססת על ההכרה שהרצון של הגבר הוא משמעותי ושגבר רוצה - עושה להבדיל מגבר שלא רוצה - שפשוט מתרץ אבל לעולם לא פועל.
 
 
 
לא מספיק שאת רוצה - הוא צריך לרצות אותך אפילו יותר ממך
 
גבר צריך לרצות אישה יותר ממה שהאישה רוצה בו. זה הבסיס לתורת ההצלחה הזוגית. ברגע שהאישה רוצה את הגבר יותר (ולעיתים הרבה יותר) ממה שהוא רוצה אותה - העסק לא יעבוד והזוגיות לא תתרומם, לא משנה מה היא תעשה.
 
פעמים רבות נשים חושבות שמספיק שהן "רוצות" או מעוניינות בגבר כדי שהתהליך הזוגי יקרה מעצמו. בפועל זה עובד בדיוק הפוך. העובדה שהאישה רוצה או לא רוצה את הגבר אינה רלבנטית להצלחה הזוגית. השאלה המרכזית היא האם הגבר רוצה באישה. אם הוא רוצה - הוא יחזר, יפנק, ייתן, יכבד, ישתדל, יתאים את עצמו ויספק את צרכיה לאורך שנים. אבל אם הוא אינו רוצה - הוא יתקמצן, יזלזל, יתרחק, ישחק, ינצל, ישקר ובסופו של דבר גם יברח. 
   
 
 
הרודפת, המחוללת, המתאמצת והמפסידה הגדולה מכולן
 
לכאורה, נעים יותר לאישה לחשוב על עצמה כמי ש"מחוללת" את הקשר הזוגי, כמי שקובעת, כמי שמכתיבה מה יהיה ואיך יהיה. בפועל, זה לא עובד כך. הנשים "המחוללות", אלה שחושבות שהן יכולות לייצר קשר גם כשגבר לא מעוניין - מגלות שהן מתאמצות, רודפות, שוברות את הלב - ובסופו של דבר הן המפסידות הגדולות של החיים כי הן נותרות לבד עם המון פנטזיות והבטחות אבל בלי שום דבר ביד.
 
אישה שבוחרת מתוך הגברים שמאוד רוצים בה ומוכנים להשקיע בה - עושה בחירה חכמה. אישה שבוחרת איזה גבר שהיא רוצה ללא קשר לעובדה שהוא לא רוצה או כן רוצה אותה - עושה טעות גדולה. מרוב שהיא עפה על עצמה היא שוכחת את מקומו ותפקידו המרכזי של הגבר. היא מסכנת את האינטרסים והצרכים שלה ולמעשה גוזרת את עתידה הזוגי לבדידות וסבל.
 
 
וטיפ לסיום: גבר שמאוד רוצה אותך יעשה בשבילך את כל הדברים שאפילו לא חלמת שיעשו לך. גבר שלא רוצה בך ושאת רוצה בו - לא יעשה בשבילך כמעט דבר ומה שהוא כן יעשה, הוא יעשה אחרי שהוציא לך את המיץ. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il