יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
אנשים קטנים 
 
מה ההבדל בין אנשים קטנים והשראה וכיצד להיזהר מהקטנה עצמית? / מאת יואב ברנזון
 
  
אנשים קטנים ידביקו אתכם בקטנוניות
 
אנשים קטנים הם אנשים שחושבים בקטן או אנשים שמסתכלים על החיים דרך החור של הגרוש. אלה אנשים שלאן שהם לא הולכים - הם מביאים קטנוניות, חוסר מעוף וחרדה. 
 
אם יש לכם אינטראקציה משמעותית עם אנשים קטנים - בדרך כלל הם ינסו להדביק אתכם בקטנוניות שלהם. הם ינסו לגרום גם לכם לחשוב בקטן או פשוט לדחוף אתכם לפחד מהחיים ולהיות כמוהם - אנשים קטנים, מבוהלים ומוגבלים חשיבתית.
 
 
 
השראה תמיד מעניקה זריקת מרץ לדמיון
 
בניגוד לאנשים הקטנים - השראה היא מנגנון שכלי המעניק זריקת מרץ אדירה לדמיון. השראה משמעותית יכולה לשנות את החיים שלכם מהקצה לקצה ולהפוך אתכם מאביונים לעשירים מופלגים, ממדוכאים למאושרים, מדחויים לאהובים.
 
ההשראה דוחפת אנשים להסתכל לא על הפחדים אלא על האפשרויות. פעמים רבות מפגש עם אדם מעורר השראה שעשה את הלא יאומן מעניק לכם את החזון ואת הביטחון לפעול כמותו. השראה יכולה להיות מאנשים (גדולים כמובן) או ממעשים מעורר השראה של אנשים אחרים או ממקומות יפים ומרשימים שמרחיבים את הדמיון ומעניקים רעיונות מקוריים איך להצליח בחיים.
 
 
 
לחשוב בגדול
 
שפע מביא לשפע ואילו דלות מנציחה את הדלות. יש אנשים עשירים שעדיין מרגישים עניים ודלים (ראה פרשת שרה נתניהו לדוגמה) ויש כאלה שבאמת מרגישים בני מזל ועשירים למרות שאובייקטיבית הם אינם עשירים מופלגים.
 
המסקנה היא שזו לא בהכרח כמות הכסף שיש לכם - אלא הגישה שלכם לחיים, לכסף, לאפשרויות ולמצבים. אם אתם נדיבים בראש - אתם חיים בשפע. ואם אתם צרים בראש - כל השפע בעולם לא יהפוך אותכם למשוחררים באמת.
   
 
 
השמחה הפנימית
 
אנשים קטנים חושבים בקטן, מסתכלים על קטנות ומתחשבנים על שטויות. אנשים גדולים שמחים משפע, הם מתעלים במצבים של נדיבות ושחרור והם ביסודם שמחים יותר וחרדים פחות לכסף.
 
אם ברצונכם ליצור חיים של שגשוג וצמיחה עליכם לחשוב בצורה "גדולה", נדיבה, בטוחה ומלאת השראה. חשיבה בקטן לא תוביל אתכם להישגים משמעותיים וחשיבה המבוססת על חרדות לא תאפשר לכם לטעום את טעמה של שמחה פנימית מלאה.
 
 
וטיפ לסיום: בכל מצב בחיים שאלו את עצמכם - האם הסיטואציה מגדילה או מקטינה אותי? האם העובדה שאינני מצליח להשיג את מה שאני רוצה כרגע היא משום שהמטרה הזאת גדולה עליי או אולי משום שהיא דווקא קטנה עליי ומכיוון שאינני מסוגל להתפשר על גודל כה קטן אין לי את המוטיבציה והרצון להתאמץ בהשגתה? 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il