יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
לרכב על אריות 
 
גברים מתחלקים לסוסים ולאריות - את מי את בוחרת ומה משמעות הדבר? / מאת יואב ברנזון
 
  
האריות
 
גברים מתחלקים לשתי קבוצות: גברים שהם סוסים וגברים שהם אריות. גברים שהם אריות הם מה שנקרא גברים "סמכותיים", נרקיסיסטים, אנוכיים, דומיננטיים, ילדותיים ואגוצנטריים.
 
גברים כאלה הם גברים מאוד עקשניים, מלאי כבוד עצמי, לא מוכנים לוותר, תופסים את האישה כנחותה מהם, יעשו הכל כדי לשלוט באישה ולרכב עליה ולמעשה לעולם לא יאפשרו לאישה לרכב עליהם או להכתיב להם דבר.
 
 
 
הניסיון לרכב על אריות
 
נשים רבות נמשכות לאריות. משהו בהם קוסם ומושך אותן. הן מאמינות - בטעות - שהם יצליחו לרכב על האריות ולאלף אותם, אולם אין טעות גדולה מזו. האריה לעולם לא יניח לאישה לרכב עליו. בסופו של דבר, הוא תמיד ינשוך אותה, יטלטל אותה ויעיף אותה מגבו כי הוא רגיל לרכב על האישה.
 
נשים שמנסות לתפוס אריה ולרכב עליו לעולם יפלו. הן יושפלו, יאבדו זמן יקר, לא יצליחו להשפיע על הגבר כדי שיעשה מה שהן רוצות, יאבדו מהביטחון העצמי שלהן ובסופו של דבר ייאלצו לוותר על האריה שלהן. אישה מטיבה רוצה לרכב על הגבר שלה. הבעיה העיקרית היא שעל גברים שהם אריות לא ניתן לרכב כי הם עקשניים מאוד, מלאי חשיבות עצמית ובעיקר - הם מלכותיים ולכן הם אינם מקבלים פקודות מאף אחת.
 
 
 
הסוסים
 
אישה שרוצה להתמסד עם גבר ראוי מתכננת מראש כיצד ייראו חייה. היא אינה מוכנה שהגבר יכתיב לה חיים אחרים. היא יודעת מה היא רוצה והיא מצפה שהגבר יסייע לה להגשים את החזון שלה - במקום להפריע לה או להוביל אותה בדרך שבה היא אינה מאמינה. לכן, נשים נוטות לרכב על גברים ולא להיפך. זו מהותן וזו תפיסתן. ניתן לומר שכמעט כל הנשים אינן מוכנות שגבר ירכב עליהן אלא הן שואפות תמיד למצב בו הן רוכבות על הגבר והגבר מספיק חזק כדי לשאת את משקל הציפיות שלהן.
 
גברים סוסים הם בדיוק גברים כאלה. הם כמו "סוסי עבודה". הם נולדו ואולפו כדי לסחוב משאות, להרים משאות, להרכיב עליהן משאות ולעשות את העבודה הקשה. סוסים הם גברים שניתן לרכוב עליהן ולכן נשים שרוצות להתמסד חייבות לבחור בסוסים ולא באריות כי אריות הם גברים דומיננטיים מדי בשביל מרבית הנשים.
   
 
 
לרכב על סוסים
 
לרכב על סוסים זה קל. זה טבעי. אפילו צפוי מבחינת הנשים. גברים סוסים אינם עושים בעיות לאישה ואינם מתמרדים מול האישה. ברור להם שהגבר צריך לעזור, לסייע ולתמוך באישה - הם אינם רואים בכך כל בעיה ולכן הנוכחות שלהם היא נוכחות מיטיבה לאישה.
 
אישה שיוצאת עם גבר סוס יכולה להתחתן מאוד מהר, לבנות בית ולהקים משפחה. יש לה "סוס עבודה" בבית שיעשה כמעט את כל מה שהיא מצפה או רוצה מהחיים. כמובן, שלעיתים רחוקות גבר סוס יסתייג או יתנגד לאישה שלו, אבל רוב הזמן הוא יעבוד קשה כדי לספק ולרצות אותה. וזה בדיוק מה שהרוב המכריע של הנשים מצפות מגברים.
 
 
וטיפ לסיום: זה אולי נראה יותר סקסי לרכב על אריות - אבל זה בלתי אפשרי. אולי לתמונה של רגע זה שווה, אבל לא לחיים שלמים. לחיי עבודה, התקדמות והגשמה אישה צריכה סוס לרכב עליו, לא אריה מרדן, עקשן ומלכותי שלא יהיה מוכן לעולם שמישהי תרכב עליו. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il