יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
אפקט ה-WOW 
 
אפקט ה-WOW שלכם תלוי בשאלה היכן את שמים את עצמכם בחיים - מדוע? / מאת יואב ברנזון
 
  
חיים נטולי WOW - כיצד הם נוצרים?
 
יש חיים של WOW ויש חיים נטולי WOW. חיים נטולי WOW נוצרים מאינסוף בחירות קטנות שמצטרפות לכלל בחירה אחת גדולה - לשים את עצמכם בסוף רשימת החשיבות ואת האחרים - בראש.
 
אם אדם, גבר או אישה, שמים את עצמם במקום נמוך מבחינת סדר העדיפות שלהם - אין סיכוי שהם עצמם יהיו מאושרים ויחוו חיים של WOW. כאשר כל הדברים האחרים חשובים יותר מכם (זוגיות, משפחה, קריירה וכן הלאה) ברור ש"אתם" תהיו פחות ופחות מאושרים ותרחיקו את עצמכם מאפקט ה-WOW. למשל, אדם ששם את הקריירה לפני עצמו יגלה שאין לו חיים אישיים. אדם ששם את הילדים שלו לפני הזוגיות שלו יגלה שאין לו זוגיות. אדם ששם את בני הזוג שלו לפני עצמו יגלה שהוא אינו קיים אלא הוא מרצה בלבד.
 
 
 
דוגמאות לסדרי עדיפות שונים
 
דוגמה ראשונה: 1. משפחה. 2. קריירה. 3 אני
 
אדם כזה יבנה בדרך כלל משפחה גדולה עם הרבה ילדים. באופן צפוי הוא יקריב את עצמו לטובת הילדים. הזוגיות שלו תהיה בעייתית. סיכויים רבים שהוא יתחתן ויתגרש מספר פעמים ויביא ילדים ממספר נשים. את עצמו הוא ישים בסוף, אחרי המשפחה והרצונות הזוגיים ולכן במובן זה הוא יחוש חוסר סיפוק או חוסר אושר אישי.
 
דוגמה שנייה: 1. זוגיות. 2. משפחה. 3. קריירה
 
אדם כזה יבנה משפחה קטנה, הוא יהיה מוכן להקריב את הקריירה ואת עצמו ואפילו את הילדים בשביל מציאת בן הזוג "המושלם". לעתים התוצאה תהיה זוגיות טובה וכל היתר הרבה פחות ולעיתים התוצאה תהיה שמרוב הקרבה למען הזוגיות או מרוב מוטיבציה שהזוגיות תצליח הוא ימצא את עצמו לא מאושר, כי הוא הזניח את האושר והצרכים האישיים שלו ל"טובת הזוגיות".
 
דוגמה שלישית: 1. אני. 2. זוגיות. 3. קריירה
 
אדם כזה יהיה אדם מאושר עם אפקט WOW משמעותי בחייו משום שהוא שם את עצמו בראש. ייתכן שיכנו אותו אנוכי וייתכן שיהיו לו בעיות בזוגיות או בקריירה. אבל במקום שבו הזוגיות, הקריירה או המשפחה ידרשו ממנו לוותר על עצמו, הוא יעדיף את טובת עצמו ויחיה לפי הצרכים והעדפות שלו ולא של האחרים. התוצאה היא אושר אישי יותר גדול ויכולת להיות מאוד מדויק עם עצמו.
 
 
 
ה-WOW היא תכונה שמאפשרת לכם לבחון מה הכי נכון לכם
 
WOW הוא תוצאה. תחושה מאוד טובה שאתם חשים. כדי להגיע לתוצאה הזו בחיים עליכם לבחון בכל צומת של בחירה מה הכי נכון לכם? אם רכשתם רכב שאתם לא שלמים אתו לגמרי - לא יהיה לכם אפקט WOW. 
 
אם רכשתם בית או נכנסתם לזוגיות שבה אתם מרגישים שאתם מתפשרים - לא יהיה לכם את אפקט ה-WOW. WOW מגיע רק אם אתם שמים את עצמכם במרכז ולוקחים החלטות שטובות לכם, אישית, ולא בהכרח לאף אחד אחר.
 
 
 
אם זה לא WOW - זה לא בשבילכם, אבל בשביל אחרים אולי כן
 
בסופו של דבר, WOW הוא דבר אישי ביותר. הוא משקף אתכם ואת מה שאתם מתרגשים ממנו, וזה כמובן משתנה מאדם לאדם. כשאתם מתחברים למשהו הרבה זמן והוא גורם לכם לריגוש ולהנאה טוטאלית - אתם יודעים שהדבר הזה בסך הכל משקף אתכם בצורה המדויקת ביותר.
 
זהו עניין רגשי לחלוטין. אם משהו לא מרגש אתכם - הוא פשוט לא אתם. הוא לא משקף אתכם. הוא רחוק מכם בסנטימטר או במטר - אבל הוא לא אתם. וזה חשוב, כי ללא דיוק אין WOW.
   
 
 
חוסר אושר, סדרי עדיפויות לקויים, חיים אפורים ופשרות - כיצד מתרחקים מכך?
 
מי שרוצה יותר WOW בחייו חייב להתרחק מהגדרות כמו "פשרה", "סדר עדיפות ששם את האני למטה", "חיים אפורים או מכניים" וכיו"ב. אלה בדיוק אבני הנגף של אפקט ה-WOW.
 
אם לא תשימו את האני שלכם במרכז, לא תגיעו ל-WOW אמיתי. ה-WOW קורה כאשר סדר העדיפות שלכם שם את עצמכם, את המהות שלכם, במרכז ואת כל היתר מסביב. מי שמקריב את עצמו או מוחק את עצמו, לפחות של יתפלא מדוע החיים שלו אינם בוהקים, משום שהם אינם יכולים להיות בוהקים ממקום של עורף במקום של חזית.
 
 
וטיפ לסיום: כל אדם יכול להיות במרכז החיים של עצמו ובהתאם לכך לעשות את הבחירות שלו: בחירה בקריירה, בחירה בבני זוג, בחירה בבית או בחירה לשים את עצמך לפני אחרים בחיים שלך עצמך. זו הדרך היחידה לחיות את החיים שלך וזו הדרך היחידה להגיע לאפקטים חזקים של WOW. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il