יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
לכלוכית וסינדרלה 
 
כמו באגדה גם במציאות - לכלוכית יכולה להפוך לסינדרלה. הכיצד? / מאת יואב ברנזון
 
  
הלכלוכית
 
לכלוכית היא אישה שאולי רוצה לחיות חיים טובים ויפים אך אינה יודעת כיצד לבצע זאת. היא תקועה ברצון להיות כמו סינדרלה - אבל בפועל היא מתנהגת כמו לכלוכית ולכן היא נשארת בחיים של לכלוכית.
 
המאפיינים של לכלוכית - עצבים, חוסר סבלנות, פסימיות, קריזות, אימפולסיביות, חוסר אמונה, חיים מאומצים, הכל מלאכותי ומהונדס, תמיד רודפת ומתחננת לאחרים, חיים כאוטיים ולא מסודרים, ביקורת עצמית, שנאה פנימית, מוכנות לספוג השפלות מאחרים, הליכה על הקצה: מוכנה להמר על מישהו או על משהו אפילו אם יש סיכוי של 1 אחוז בלבד, תמיד נותרת לבד, סובלת בדרך כלל ממשקל יתר, רגילה להוצאות יתר, חיה עם הלשון בחוץ. 
 
 
 
תודעה מאומצת
 
לכלוכית היא למעשה כל אישה שמתאמצת, מתעצבנת ומלחיצה את עצמה במקום לחפש שיטת חיים אחרת. כל אישה שאינה יודעת לבנות לעצמה חיים של הצלחה, כל אישה שאינה דורשת מעצמה להרוס את עצמה, לאכול את עצמה או לפגוע בעצמה כדי להגיע למשהו.
 
התודעה הלחוצה והמאומצת מובילה את הלכלוכית תמיד להרבה פחות ממה שמגיע לה: היא מרוויחה מעט יחסית ליכולות שלה, היא רודפת אחרי בחורים שלא מעוניינים בה ובכך משחיתה זמן יקר לחינם, היא חיה לבד או עם הוריה, היא תלויה בחסדים של אחרים, היא מתקשה לחלץ את עצמה מהמצוקות שלה, היא אף פעם לא מגיעה למנוחה ולנחלה והיא גם לא מאמינה שמקום כזה קיים בכלל.
 
 
 
סינדרלה - העולם יפה
 
אצל סינדרלה - העולם יפה. אין צורך בסבל, בהרואיות, בהליכה על הקצה - כדי לחיות טוב ולהצליח. ההצלחה של סינדרלה נובעת מביטחון עצמי, רוגע, עקביות והמון שכל והגיון.
 
סינדרלה קלאסית היא אחת שלא אומרת הכל אבל מתכננת הכל. יש לה מושג ברור לאן היא רוצה להגיע והיא לא צריכה להילחם לשם כך אלא לפעול בצורה הנכונה ולהגיע לשם. לא בכוח אלא בשכל. לא בתככים או במסכנות אלא בכייף, בהנאה, בכישרון וביצירתיות.
   
 
 
מלכלוכית לסינדרלה - המהפך
 
לכלוכית עובדת קשה כי היא אינה משתמשת בקסם האישי שלה, בראש שלה ובשכל שלה. היא פשוט עובדת עם הרגליים, משקיעה המון כוח במקום הבנה, המון כוחנות במקום תחכום, המון מניפולציות במקום שכל ישר והגינות.
 
אצל סינדרלה הכל הפוך: היא קסומה, רגועה, ממגנטת ונינוחה. היא חושבת על המהלכים שלה, בטוחה בעצמה, רגועה וסבלנית. לכן, אצלה הדברים תמיד מסתדרים בסוף, כי היא לא עסוקה בהרס עצמי או בביקורת עצמית או בשנאה עצמית. אבני היסוד שלה הם: אהבה, כייף, יצירתיות, מסירות, שלמות והרמוניה. ועם צידה כזאת היא תמיד תנצח כי עם צידה כזאת הניצחון ידוע מראש והוא בלתי נמנע.
 
 
וטיפ לסיום: נשים שמתאמצות כמו לכלוכית מעידות על עצמן שהן נלחמות בעצמן והורסות את עצמן. נשים יצירתיות, כמו סינדרלה, נותנות לקסם לעשות את שלו. נשים יצירתיות כמו סינדרלה לא באות ממקום "קשה" אלא מהמקום היוצר, הפורה, המעניין והאיכותי שלהן. הן באות מאהבה עצמית ולא משנאה עצמית או מביקורת. הלכלוכית לעומת זאת היא מה שנקרא "פועלת קשת יום" שגם אחרי שהיא עובדת קשה היא בקושי מקבלת פירורים. סינדרלה היא "יוצרת", סוג של "קוסמת" שהחיים מאירים לה פנים ושהבעיות נפתרות אצלה בסופו של דבר כי מה שמנחה אותה היא אורח חיים והשקפת עולם מאוד חיובית, מאמינה, חכמה ובונה בעוד שאצל לכלוכית תפיסת העולם היא קשה, מאובנת, קשיחה וקורבנית. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il