יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
האישה החמה 
 
מחפשת חתן ועדיין לא מצאת? אולי הבעיה שלך היא שאת חמה מדי? / מאת יואב ברנזון
 
  
אישה חמה
 
אישה חמה היא אישה שיודעת להעניק. למעשה, אישה חמה היא אישה שמאוד אוהבת להעניק והפעולה הזו נתפסת בעיניה כטבעית ומתבקשת. אלא שבחיים, הענקה אינה פעולה טבעית כמו לקיחה.
 
רוב האנשים מעדיפים לקחת מאשר לתת, לקבל מאשר להעניק. לכן, אישה חמה נתפסת פעמים רבות כנאיבית, פראיירית, "טובה מדי" להוטה מדי ומרצה מדי.
 
 
 
תמיד נותנת יותר ממה שהיא מקבלת והרבה לפני שהיא מקבלת
 
הבעיה השורשית של אישה חמה היא שהיא תמיד נותנת יותר ממה שהיא מקבלת בחזרה מהגבר והיא תמיד "קופצת בראש" לפני שהיא בכלל מקבלת משהו.
 
ביחסים זוגיים, הדדיות היא מילת מפתח. בחיזור במיוחד. כאשר אישה להוטה אחרי גבר, מעניקה לו, נותנת, יוזמת ומפנקת אותו - ללא תמורה - מהר מאוד מתקבע דפוס יחסים של "מקבל" ו"נותנת". האישה החמה נותנת והגבר מקבל ומקבל מבלי לתת, או שהוא נותן עשירית ממה שהוא מקבל ממנה.
 
 
 
האישה הקרה והמסוייגת
 
לעומת האישה החמה, אישה קרה היא אישה שמקפידה לקבל יותר ממה שהיא נותנת ורק אחרי שהיא מקבלת. היא יודעת לתת אבל היא מקפידה לקבל, כי היא מודעת לאיזון העדין ולחוק ההדדיות ביחסים זוגיים.
 
יחסים זוגיים חייבים להיות מאוזנים במידה רבה. ברגע שאחד מבני הזוג נותן הרבה - השני ייתן הרבה פחות. לכן, האישה הקרה מוודאת שהיא אינה נשאבת ל"תפקיד" המעניקה כי רוב הסיכויים שבמצב כזה בן הזוג שלה יכנס "לתפקיד" של המקבל ולא ייתן לה כמעט דבר.
   
 
 
בי קול - ותבחרי את הגברים החמים
 
נשים חמות הן נשים שמוטב שילמדו להיות קרירות יותר. קוליות. פחות להוטות וחמות ויותר שקולות ומסויגות. לשיעור הזה יש שתי השלכות מאוד קריטיות על המצב הזוגי שלהן:
 
1. ברגע שאישה חמה לומדת להיות קרה יותר היא יוצרת איזון ביחסים הזוגיים שלה. היא הופכת אותם להוגנים ולהגונים יותר. פחות חד-צדדיים ויותר דו-סטריים. בכך, היא מרגילה ומחנכת למעשה את בני הזוג שלה לתת לה ולא רק לקבל ממנה או לנצל אותה.
 
2. ברגע שאישה חמה הופכת לאישה קולית - היא גם תמשוך לחיים שלה גברים מעניקים וחמים יותר, במקום גברים קרים, מסויגים, קמצנים וסגורים שאותם היא מושכת בדרך כלל. כך היא תשפר מאוד את הסיכוי למצוא חתן ולהתמסד.
 
 
וטיפ לסיום: אישה חמה מדי בוחרת שלא במודע גברים קרים, מסויגים, סגורים וקמצנים שיודעים לנצל ולקבל ולא לתת. היא רודפת אחריהם ותמיד מעניקה להם הרבה יותר ממה שהם מעניקים לה בחזרה. לעומתה, אישה קולית יודעת לאזן בין הצורך שלה בנתינה לצורך שלה בקבלה. היא אינה נותנת בלי חשבון והיא מזמנת לחיים שלה גברים חמים ומעניקים יותר שהם בעלי יכולת נתינה מוכחת.
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il