יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
הגבר האפל 
 
הוא בורח מהאור אל החושך, הוא נמשך אל אפלת הנשים. מיהו הגבר האפל? / מאת יואב ברנזון
 
  
ביסודו, הגבר האפל הוא גבר "רע"
 
הגברים מתחלקים לשני סוגים: "הטובים" ו"הרעים". הטובים הם צפויים, צדקנים, מפחדים וצייתנים. הרעים חושבים לעצמם, לא דופקים חשבון, עושים מה שבא להם ומגלים חוצפה. 
 
הגבר האפל הוא גבר רע. הוא אינו מתעניין בעולם "האור" - עולם רגיל, מקובל, ריאלי, מעשי, ממשי. הוא מתעניין בעולמות האפלים - הנסתרים, הרוחניים, הדמיוניים, הפנטזיונרים. הוא לא חי במציאות אלא בסוג של פנטזיה מדומיינת וכך הוא רואה את החיים.
 
 
 
הדרך המקובלת אינה מקובלת עליו
 
לגבר האפל אין אבא במובן השלם של המילה. הוא תמיד נטול דמות אב סמכותית שמסוגלת "ליישר אותו". הגבר האפל תמיד עומד בפני עצמו, תלוש, לבד, אוטונומי ולא מחויב לאף אחד.
 
בעוד הגבר הטוב הוא חלק משרשרת וממסורת, הגבר האפל יוצר את המסורת שלו בעצמו. הוא לא הולך בדרכים של אחרים אלא רק בדרך שלו - לטוב ולרע.
 
 
 
מים גנובים ימתקו
 
לגבר האפל אין גבולות מקובלים או מוסריים. הוא אוהב לסטות מדרך הישר ולבדוק מגבלות מוסריים. אין לו בעיה לפרק משפחה, לגנוב בת זוג, לרמות ולשקר - אם הדברים תורמים לו עצמו.
 
ההסתכלות שלו נובעת מהדחפים שלו - לא ממקום אחר. הוא אינטואיטיבי ואנוכי והוא מקדם מעשים שמספקים את התיאבון האפל שלו. אין לו מעצורים ולכן לעיתים הוא נערץ על ידי נשים ואנשים בכלל.
   
 
 
חופש, שחרור, איבוד שליטה, דחפים - עולמו של הגבר האפל
 
הגבר האפל מאמין בערכים של חופש, שחרור, איבוד שליטה והליכה אחרי דחפים. הוא יוצר, יצירתי, יצרי ושאפתן. יש לו תיאבון שלא יודע שובע ואין לו מערכת בלמים או דחיית סיפוקים.
 
הוא מאמין במוטו: "אם אתה רוצה משהו - פשוט תיקח אותו". הוא אינו רוצה לעמוד בתור כמו כולם. הגבר האפל נמשך לנשים אפילות כמוהו (שקרניות, מניפולטיביות, חסרות גבול וזנותיות) ונבהל מנשים "מוארות" שהן ישרות, רגשיות, נורמטיביות ואימהיות כי עליהן אין לו שום כוח השפעה. הן מאירות אותו ומביישות אותו במערומיו הפסיכולוגיים.
 
 
וטיפ לסיום: הגבר האפל יימשך תמיד לנשים אפלות וזנותיות כמוהו. אין לו עניין בעולם הרגיל או בנשים רגילות אלא רק בעולם האחר, הסוער, היצרי וחסר הגבולות.
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il