יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
נתינה אבסולוטית 
 
מהי נתינה אבסולוטית וכיצד היא יכולה לקדם אתכם מאוד בחיים? / מאת יואב ברנזון
 
  
הפחד מלהיות פראייר
 
מצד אחד, כל האנשים רוצים לקבל. מצד שני, אף אחד לא רוצה להיות פראייר. אבל פעמים רבות, למעשה ברוב הפעמים, חוסר נתינה מספקת מוביל לכישלון - בזוגיות ובקריירה. לכן, יש ללמוד לתת לפני שמקבלים, כי למעשה זו הדרך הטובה ביותר והנכונה ביותר לקבל.
 
נתינה היא הבסיס להצלחה. לא סתם נתינה - אלא נתינה אבסולוטית. נתינה שאינה תלויה בדבר. מדוע? משום שזו הנתינה העוצמתית ביותר, יש לה את ההשפעה החזקה ביותר על אנשים, על רמת האמון שלהם, על הכוונות שלהם ועל הלב שלהם. 
 
 
 
נתינה אבסולוטית בזוגיות
 
זוגיות היא גם מקום של נתינה וקבלה. יש אנשים שמשחקים את הקשים להשגה. הם קפוצים וקמצנים. לא נותנים שום דבר מעצמם. מפחדים לתת, מפחדים להיפגע. כתוצאה מכך, בדרך כלל הם גם לא משיגים דבר.
 
אבל אנשים נדיבים, משוחררים, מעניקים - משדרים משהו אחר. הם משדרים ביטחון, עוצמה, אמונה ואמון. זה משהו שמשפיע על רוב האנשים. משהו שגורם לאנשים לרצות להיות במחיצת אלה שמעניקים ללא תנאים, בצורה בוטחת, בצורה שמעידה על עצמם שיש להם, שהם שופעים, שאין להם מגבלות. ואנשים רוצים להיות במחיצת אלה שהם נותנים, נדיבים, שופעים ובעלי ביטחון גבוה. 
 
 
 
נתינה אבסולוטית בעסקים
 
גם בעסקים - נתינה ראשונית היא עוצמתית ביותר. היא עושה את הרושם החזק ביותר. חברה או מפעל שהם נדיבים עם הקניינים שלהם, מזמינים אותם, מעניקים להם מתנות, עוטפים אותם בחום - אלה דברים שאדם רגיל יתקשה להישאר אדיש אליהם.
 
הנתינה האבסולוטית היא עוצמתית ומשפיעה. היא לוכדת את האנשים מהצד השני, את המפוחדים והמהססים. היא מאפשרת להם להוריד את ההגנות והפחדים שלהם ולהיפתח. למעשה, היא מעניקה להם את הביטחון לעשות עסקים.   
 
 
 
הרווחים הגדולים של נתינה אבסולוטית
 
אם אתם רוצים להגיע גבוה - עליכם ללמוד לתת הרבה וללא חשש. ללא התחשבנות. ללא התקרבנות או פחד. פשוט לתת, לפנק, להמיס ולהעניק. זה לא סימן לחולשה אלא להיפך - זהו סימן לעוצמה אם הוא בא מתוך הבנה ומודעות ברורה ולא מתוך אילוץ או בתוספת של בכיינות או קיטורים.
 
נתינה אבסולוטית תעניק לכם את היתרון שאין לאחרים. היא תציב אתכם בעמדת יתרון כי אתם בטוחים בעצמכם, ואילו כל היתר חוששים לתת, דואגים, מפחדים, מהססים וסגורים יחסית אליכם. זהו יתרון ענק גם במערכות יחסים רומנטיות וגם בקריירה ובעסקים.
 
 
וטיפ לסיום: הדרך לכבוש את ליבם של האנשים הוא בטוב ולא ברע. בפינוק ולא בביקורת. ברכות ולא בקושי. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il