יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
טרמפ צודק 
 
דונלד טרמפ נחשב למשוגע וקיצוני - אבל למעשה הוא היחיד שמחובר למציאות ואומר את האמת / מאת יואב ברנזון
 
  
מי המשוגע ומי השפוי?
 
טרמפ הוא "אורן חזן" האמריקאי. נעים לחבוט בו ולהשמיץ אותו כגזען וכמשוגע. אבל השאלה הנשאלת היא מי המשוגע האמיתי ומי השפוי? האם העולם אינו נמצא בסכנה קיומית? האם דעא"ש אינם מתכננים פיגועים אכזריים (כולל שימוש בחומרים כימיים) במרכזי ערים באירופה ואמריקה? האם לכוחות הביטחון במערב יש מושג קלוש כיצד לעצור את הטרור האסלמי? האם הטרור האסלמי אינו מקבל תמיכה מהקהילה האיסלמית המקומית?
 
האם המנהיגים המתונים הצליחו במידה כלשהי לעצור את מרחץ הדמים של מסע הג'יהאד האיסלמי בעשור האחרון? האם הם יכולים להציג תוצאות כלשהן? האם אנשים חפים מפשע נרצחים כל יום ברחבי העולם אך ורק מידי קיצונים מוסלמים? האם יש למנהיגות העולמית "השפויה" תוכנית כלשהי כיצד לעצור את ההתדרדרות הביטחונית העולמית? התשובה היא כמובן לא, ולכן טרמפ אינו בהכרח משוגע או קיצוני. אולי הוא פשוט מאיים על שלטונה הדועך של המנהיגות המערבית הנוכחית של אובמה ויתר חבריו ולכן הם יוצאים כנגדו בכל הכוח.  
 
 
 
בתנאים קשים - המציאות הופכת מכוערת
 
אין ספק שאנו חיים בתקופה מכוערת. זו אינה שעתה היפה של ההיסטוריה. בכל העולם - פיגועים. ולא סתם - מהרצחניים ביותר שיש. מדובר בסוג של מלחמה עולמית מודרנית. זו אינה שעה לאצילות נפש אלא לשרידות ולהצלת הנפש.
 
בתקופות קשות המין האנושי נדרש למעשים קשים. הלוואי והיינו בעולם בטוח ושוחר שלום. אלא שכוחות הרוע הולכים ומתגברים ויש להתמודד איתם ולא לברוח מהם. הם כבר נמצאים באירופה ובאמריקה וזו רק שאלה של זמן שמלחמה כוללת תתפרץ. 
 
 
 
מלחמת העולם השנייה ומלחמת העולם השלישית
 
יש אנשים ששוכחים שמלחמת העולם השנייה הוכרעה על ידי שורה ארוכה של מעשים זוועתיים ומכוערים מצד בעלות הברית. גולת הכותרת של מאמצים אלה הייתה כמובן הטלת הפצצה הגרעינית (פעמיים) ביפן. היום אף אחד לא חושב על הכיעור והזוועה של מחיקת עיר יפנית שלמה - אבל רק בזכות מעשה זוועתי ומפלצתי זה אנו חיים היום תחת שלטון מערבי ולא תחת שלטון נאצי.   
 
חשוב להבין שמי שנמנע ממעשים קיצוניים ומכוערים בשלב מוקדם של המשבר ייאלץ לנקוט באמצעים נוראיים ומכוערים פי כמה כאשר כבר לא תהיה ברירה. מה שטרמפ מציע היום הוא המינימום ההכרחי כרגע. בעתיד, המערב ייאלץ לנקוט במעשים מכוערים ונפשעים בהרבה כדי לעצור את המגיפה האיסלמית. אין שום סיכוי שהמגיפה הזו תיעלם כך סתם מעצמה.
   
 
 
חופש ביטוי וחופש דעות מזויף בעידן של דיקטטורה "ליברלית" של דעות ורעיונות
 
התגובות השחצניות והמזלזלות כלפי טרמפ באמריקה וגם בישראל חושפות עוד נדבך במערכת השקרים של המנהיגות "המתונה" ו"השקולה" במערב. המנהיגים "הנאורים" (כמו אובמה, מרקל, הולנד ואחרים) מתגאים בערכים כמו "שוויון", "חופש הביטוי", "פלורליזם" ו"רב-תרבותיות". אולם ברגע שמסרים מסוימים אינם מוצאים חן בעיניהם - הם לא רק תוקפים את הדובר בשצף קצף אלא גם מציעים למנוע ממנו לרוץ לבחירות באמריקה או אפילו להתארח במדינות אחרות, כמו ישראל.  
 
אם אסור לאדם לחשוב אחרת ממה ש"נאור" ומקובל לחשוב - הרי שלא מדובר בפלורליזם וחופש דעות אלא בדיקטטורה של רעיונות ודעות המאפשרת רק "דעה אחידה אחת". המערב הנאור רוצה שכולם יחשבו כמוהו, ומי שלא חושב כמוהו - נחשב למצורע. זו בדיוק הסיבה שהמערב הנאור מייצר מנהיגים סינטטיים, שכולם דוגלים באותה השיטה וחוזרים על אותם דפי המסרים, שכולם צבועים וחסרי פנים אמיתיות, שכולם דואגים לאיך הדברים נראים במקום לפתור את הבעיות הלכה למעשה.
 
 
וטיפ לסיום: טרמפ הוא מנהיג שונה מכל הפוליטיקאים האחרים. הוא נאמן לעצמו והוא אומר לא רק מה שהוא חושב אלא גם מה שחלק גדול מהאנשים במערב מרגישים מזה שנים. בניגוד למנהיגים "המתונים" ו"השפויים" טרמפ אינו מנהיג סינטטי בהזמנה. הוא אמיתי, גס, ישיר ואומר אמת. המנהיגים הנוכחיים הם אנשים צבועים ופחדנים ולכן החשש שלהם מטרמפ הוא עצום - לא רק בגלל דעותיו אלא בעיקר בגלל מי שהוא. טרמפ אינו מייצג רק רעיונות שונים משלהם והוא לא רק מציע אלטרנטיבה אחרת, מרעננת ושונה לעומת המסרים השבלוניים והמייאשים של הפוליטיקאים אלא שהוא בעיקר מאיים על הפוליטיקה המסורתית המבוססת על הפרחת שקרים והעמדת פנים. טרמפ מסוכן למנהיגים ופוליטיקאים מקצועיים בכך שהוא אינו מפחד לומר את האמת ולעשות את מה שנדרש, דבר שמבחינת ההנהגה הנוכחית הוא "סדין אדום" ו"טאבו" שאינו מקובל לחלוטין. 
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il