יואב ברנזון
                   מטפל זוגי ויועץ עסקי  050-5558535 
                             בית  |  אני  |  השיטה  |  טיפול  |  הכל  |  אתם  |  חיפוש  |  קשר
 
                                
 
 
שפת ההצלחה 
 
10 מהלכים שיביאו לכם הצלחה ברורה בחיים / מאת יואב ברנזון
 
  
1) להגיד כן בלי שאלות
 
הצלחה היא תולדה של גישה נחרצת, ברורה ונועזת שאינה הגיונית אלא דווקא א-רציונלית. למדו להגיד כן לאפשרויות ללא היסוס, ללא העלאת ספקות. הספק, החשש, הפחד, והרתיעה - את כל אלה אתם יוצרים כחומות שסוגרות על פוטנציאל ההצלחה שלכם. המילה כן פותחת לכם אפשרויות והזדמנויות חדשות, מסעירות ומעניינות. אפילו אם הן לא מבטיחות לכם הצלחה מיידית, הן משחררות את הפחד שלכם ופותחות עבורכם ערוצים מגוונים להצלחה מכיוונים בלתי צפויים. 
 
 
 
2) להילחם על מה שחשוב
 
הצלחה קשורה בהיצמדות שלכם לאמת שלכם. אם יש לכם ערכים בהם אתם מאמינים - הצלחה פירושה לא להקריב את הערכים הללו כדי להגיע לאנשהו אלא דווקא לעמוד עליהם, לא להתפשר עליהם ולהילחם עליהם, כי רק בזכותם תגיעו להצלחה משמעותית עבורכם, ולא להצלחה שהיא ריקה ורק מרשימה מבחוץ.
 
 
 
3) ללכת אל הלא נודע ללא פחד
 
המקור שעומד מאחורי הצלחה הוא ביטחון עצמי. רק כשאתם בטוחים בעצמכם ובוטחים בחיים אתם מסוגלים "לזרוק את הנעליים קדימה ואז להתחיל לפסוע בעקבותיהם". הדרך להצלחה בחיים בכל התחומים קשורה בשרשרת של החלטות קטנות המובילות כל אחת לצעד קדימה בדרך למטרה כלשהי שהיא נכספת. היכולת שלכם ללכת את מספר הצעדים האלה מבלי לדעת בבירור ועד הסוף לאן בדיוק אתם הולכים היא אחד המדדים לכך שאתם תצליחו  - עוד לפני בכלל שפסעתם את הצעד הראשון.
 
 
 
4) ביטחון עצמי גלוי ומוחצן
 
הצלחה היא לא עניין לביישנים. כדי להצליח צריך להביא את עצמכם החוצה אל הגלוי. להחצין את הביטחון העצמי שלכם, לדבר על הרצונות שלכם, לשתף ולקבוע דברים בצורה מפורשת. חשוב להצהיר בביטחון על המטרות והרצונות שלכם ולא להצניע אותם או להתבייש בהם. חלק מהיכולת שלכם לממש את פוטנציאל ההצלחה שלכם הוא לומר את הדברים, לתת להם נוכחות קולית.
 
 
 
5) למגנט אליכם - לא לרדוף אחריהם
 
רדיפה אחרי אחרים היא ביטוי לחולשה רוחנית. מגנוט הוא הוכחה חד-משמעית לכוח העוצמתי הפנימי שלכם. כשאתם רודפים אחרי, מתחננים לפני, חושבים על איך אחרים יגיבו או עסוקים בהסתכלות החוצה - אתם מחמיצים את הכוח הפנימי שלכם. כוח זה יאפשר לכם למשוך אליכם אנשים, מצבים, הזדמנויות ואפשרויות מבלי לעשות דבר, רק כתוצאה מחיבור בהיר ועמוק אל עצמכם, לשאיפות ולידיעה הפנימית שלכם. מגנוט ויצירת מצבים בדמיון היא דרך עוצמתית ומהירה אל ההצלחה, הרבה יותר מלכתת רגליים.
 
 
 
6) ספונטניות היא שם המשחק
 
הצלחה היא תהליך לא מודע ובלתי מפוענח עד הסוף. הוא נובע מהאזורים הלא רציונליים והעמוקים שלנו. לכן, התנהלות ספונטנית ויצירתית היא אחד המדדים המקרבים אותנו אל המקור הזה של ההצלחה שלנו. אל תחששו לפעול בצורה שמפתיעה אתכם. זכרו, היכולת לפעול בצורה מפתיעה אינה בהכרח מלמדת על אובדן השליטה שלכם אלא על המוכנות שלכם להתחבר למקורות היצירה שלכם, ולהיפגש עם חלקים עמוקים וחדשים שלא נגעתם בהם עד היום.
 
 
 
7) לעשות רק דברים שחושקים בהם
 
תשוקה היא מנוע ההצלחה. הצלחה לעולם אינה נובעת מהשכל או מאינטרסים גרידא. היא נובעת מהחלק היצרי שלכם, מהחומרים מהם עשויים חלומות, פנטזיות ותשוקות. אם ברצונכם להצליח בחרו תחילה בדרך שהיא חושנית ותשוקתית. הציבו לעצמכם מטרות לעשות רק דברים שמעוררים בכם תשוקה, צחוק, שמחת חיים והתלהבות רבה.
 
 
 
8) לחפש את החיים הקלים ולא את הקשים
 
באופן מפתיע, הצלחה משמעותית באה בקלות ולא בקושי. קשיים גדולים מסמנים שהדרך בה אתם הולכים אינה נכונה, אינה מדויקת, מנוגדת לעצמכם. חפשו את החיים הקלים, את המהירות, את הקלילות, את הפתרונות האלגנטיים. אל תלכו בדרך מורכבת, מרובת מהמורות, סבוכה, תלויה במליון גורמים אחרים. הציבו את עצמכם על מסלול נקי, ברור ופשוט להצלחה.
 
 
 
9) להתקדם רוחנית כלפי מעלה
 
אם אתם רוצים להצליח עליכם לטפס במעלה הסולם הרוחני, אחרת, קשה להניח שתצליחו וגם אם כן - סביר להניח שיהיה לכם קשה לשמר את ההצלחה שלכם. הערכה עצמית, אמונה ברעיון, חיבור לצרכים העמוקים שלכם והיכולת שלכם לבטא את הרצונות של הנשמה שלכם - כל אלה יבטיחו לכם גם הצלחה ממשית וגם הצלחה שתישמר לאורך זמן ולא תסבול מעליות ומורדות.
 
 
 
10) לעולם לא להתפשר
 
פשרות הן ביטוי לשכל ולנוחות. אמיתות ושלמות הם ביטוי לעולם הנשמה, לשורשי הקיום שלכם. הצלחה נובעת מהעומקים ולא ממקומות של נוחות בסיסית. לכן, אל תתפשרו, תצמצמו או תכרסמו בחזון הבסיסי שלכם. הפשרה תרוקן מתוכן את ההצלחה שלכם ואילו ההתעקשות על שלמות הרעיון ושלמות הביצוע הן אלה שיבטיחו לכם הצלחה בדרך להצלחה.
 
 
וטיפ לסיום: ביסודו של דבר, הצלחה מתחילה מגישה שלמה מאוד, תשוקתית, מלהיבה, חסרת פשרות, בהירה ואלגנטית. משם רק צריך להגשים, וזה קל.  
 
עשו לנו לייק והפיצו את המאמר בקרב החברים שלכם 
 
                   לתשומת לבכם
 
                              לתיאום מפגש אבחון במחיר אטרקטיבי חייגו עכשיו 050-5558535
                              לשליחת שאלה אישית לחצו כאן
                              למחמאות על הפוסטים לחצו כאן
                             לקבלת פוסטים חדשים ועדכונים מרתקים לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האתר נבנה במערכת 2all בניית אתרים - www.2all.co.il